Skocz do zawartości

[♻] [N.D. ⊗] WALLBANG lata na WallHack'u!


zajec hax

Rekomendowane odpowiedzi

PODEJRZANY: WALLBANG
DATA: 12.02.2019
MAPA: CS_MAX, DE_C4
IP/SID: STEAM_0:0:2579579

LINK DO STEAM'A GRACZA: https://steamcommunity.com/id/hoopstw/
DOWODY:

 

 

LINK DO POBRANIA 2 DEMEK DO ANALIZY: http://bit.ly/WALLBANG_CS-Luzownia

ROZPISKA: Gracz nie kryje się za bardzo ze swoim WH, czasami udaje, że "nie widzi" przeciwnika patrząc raz w lewo, raz w prawo - jednak na końcu i tak wie dokładnie gdzie przeciwnik się znajduje. Na sam koniec filmu gracz HTH - Pigula zwraca uwagę graczowi, aby wyłączył WH.

Perfidny Moment w filmie ukazujący używanie WH: 3:07
WALLBANG dobrze wie gdzie znajduje się przeciwnik i patrząc na przeciwnika przez ścianę kontenera, zaprasza go do pojedynku na noże, a gdy przeciwnik zbliża się do wyjścia zza kontenera, od razu WALLBANG wyskakuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę demka w domu. A co na to @Kaneki Ken i @Adas esperal? Zerknicie na to

 Adas esperal,
moja rozpiska dodana.
Mateuszek,
Dodane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe demko nagrałem z aktywnym WallHackiem i wrzuciłem na YouTube - przecież na filmie pierfidnie widać, że gość ma WallHacka.

 Adas esperal,
kierowniku, bez nerwów, czekamy na resztę rozpisek, napewno pod obserwacją, dla nas liczy się profesjonalizm i dobra zabawa! Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagneles wszystkie warsty z tego filmu z yt az oczy bolą :d

DEMKA OGLADANE NA WH W        1/4      PRĘDKOŚCI Z BEZ JEDNEJ WARSTWY.

demko 

wallbang mapa cs_max

odpala sie od 25 min 

25.26 slychać drzwi wiadomo ze typ jest z lewej strony  (czysto)
25,33 widać broń ułamek sekundy ale widać, biegnie za typem bo go widział (czysto)
25.37 dziwnie popatrzył na sciane po prawej  ( ale mogło to być randomowe gorglądanie dlatego clear )
25:46 rzucił granat bo typa widział  (czysto)
25.47 takie rozgladanie moze randomowe 
 
demko  

wallbang2 mapa de_C4

3.26 czysto
3,31 czysto
3,49 czysto
3,56 czysto
4,00 bardzo dziwny flash  ???? sobie pod nogi ani nie slychac typa przylamił go za sciany sam sie oslepił w ogole WTF  ( ta akcja dziwna )
4,18-4,23 takie chowanie przed przeciwnikiem  ( DLA MNIE CZYSTO) 
4.35 PADA
5,07 czysto
5.14 czysto
5,29 50/50 ??  dziwne 
5.34  jak wyzej
6.50 noż ok/ czysto
7,00 sprawdzenie miejscówki ok po za tym typ z CT strzela z okienka w tamto miejsce wiec tez bym sie z automatu obrócił  czysto 
7.08 czysto
7,15 czysto
7,44 pada 
8 czysto
8,14  czysto

Ja bym nie banował gracza, ma ponad 2 k godzin na steam bez vaca sid banowany na kilku sieciach ale ssy wrzucał czyste, napewno pod obserwacją, dziwnie sie rozglada ale to cos slychac to sie głową kreci. 

Czekam na inne rozpiski.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAS ESPERAL ale Twoja analiza to z koziej dupy trąba. Widać, że mało grasz i mało wiesz jak działa WH skoro nie widzisz, że typ perfidnie lata na WH... porażka z takimi adminami....

 Adas esperal,
Ja nie podważam twojej analizy, poprostu to moje prywatne zdanie, nikt nie broni cziterów, (SAM UWAZAM ZE KILKA AKCJI JEST SPALONYCH, ale akurat chodzi mi o inne) po to jesteśmy aby banować, Temat jest otwarty czekamy na inne analizy osob trzecich. Cierpliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś od razu wie gdzie są ludzie od początku mapy, specjalnie staje przy drzwiach bo wie, że koleś wejdzie, potem od razu po ścianie celuje w górę gdzie jeszcze nie widział typa... nie wiem jak Ty to oglądasz ADAS ESPERAL - chyba to jakiś Twój ziomek, że go bronisz.

WIDAĆ JAK NA DŁONI, że koleś to totalny odpał na WH - nawet doświadczony gracz HTH-PIGULA to zauważył, a ten nadal go brani xD PORAŻKA Z WAMI!

Mateuszek,
Nie spamuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie w trakcie robienia Wam nowej analizy skoro nie widzicie tego, że koleś lata na WH - jak tylko skończę analizę to Wam ją przestawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adas esperal napisał:

sciagneles wszystkie warsty z tego filmu z yt az oczy bolą :d

DEMKA OGLADANE NA WH W        1/4      PRĘDKOŚCI Z BEZ JEDNEJ WARSTWY.

demko 

wallbang mapa cs_max

odpala sie od 25 min 

25.26 slychać drzwi wiadomo ze typ jest z lewej strony  (czysto)
25,33 widać broń ułamek sekundy ale widać, biegnie za typem bo go widział (czysto)
25.37 dziwnie popatrzył na sciane po prawej  ( ale mogło to być randomowe gorglądanie dlatego clear )
25:46 rzucił granat bo typa widział  (czysto)
25.47 takie rozgladanie moze randomowe 
 
demko  

wallbang2 mapa de_C4

3.26 czysto
3,31 czysto
3,49 czysto
3,56 czysto
4,00 bardzo dziwny flash  ???? sobie pod nogi ani nie slychac typa przylamił go za sciany sam sie oslepił w ogole WTF  ( ta akcja dziwna )
4,18-4,23 takie chowanie przed przeciwnikiem  ( DLA MNIE CZYSTO) 
4.35 PADA
5,07 czysto
5.14 czysto
5,29 50/50 ??  dziwne 
5.34  jak wyzej
6.50 noż ok/ czysto
7,00 sprawdzenie miejscówki ok po za tym typ z CT strzela z okienka w tamto miejsce wiec tez bym sie z automatu obrócił  czysto 
7.08 czysto
7,15 czysto
7,44 pada 
8 czysto
8,14  czysto

Ja bym nie banował gracza, ma ponad 2 k godzin na steam bez vaca sid banowany na kilku sieciach ale ssy wrzucał czyste, napewno pod obserwacją, dziwnie sie rozglada ale to cos slychac to sie głową kreci. 

Czekam na inne rozpiski.
 



Kolejna analiza dla Ciebie i innych:
 



Poza tym sam napisałeś, że "sid banowany na kilku sieciach ale ssy wrzucał czyste" - myślisz, że tak ciężko przerobić screeny mając do dyspozycji teraz tak rozbudowanego Photoshopa? Pestka, w 5 sekund przerobię Ci wszystkie ssy nie do poznania i jeszcze na dodatek wszystko będzie się zgadzać z oryginalnymi plikami, czyli data modyfikacji, rozmiar, HASH itp.

Powinniście czym prędzej zbanować tego czitera - PERM TOTALNY - i proszę napisać do mnie na PRIV, ponieważ przetestowałem parę hacków u Was na serwie 4FUN i jest parę hacków, których Wasz serwer nie wykrywa, a bardzo prosto dodać ich sygnatury do AMXX'a aby automatycznie banował za te pliki.

Pozdrawiam.

 Adas esperal,
0:24 na twoim 2 filmie widać broń, to ze sie nie zgadam z toba to nie znaczy ze nie uwazam ze typ jest czysty jest pare akcji ktore są dziwne. to tylko moja prywatna opinia, napewno bede obserwował przeciez nie zamykamy tematu .
 Adas esperal,
a w sprawie dodania do anti-cheat kontaktuj sie z NWNLUZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaśko patrzyłem na twoje Minuty i sprawdzałem pod kątem Wh

Czysty Gracz:

3.20 +B
3:30  +B
3:49 +B
3:56  +B
4:00  +B
4:18 +B
4:30 +B
 

Więcej akcji takich nie widziałem CHEATERSKICH
 

Edytowane przez Kaneki Ken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.