Skocz do zawartości

[BAN ✘] uban cytrusek


cytrusek

Rekomendowane odpowiedzi

ban od piguly brak ss dodatkowo dodam ze w tym samym momencie został zbanowany gracz PACZEK gramy na tym samym ip internetu nie wiem jaki cudem sie tak stało a gracz PACZEK  został odbanowany a ban chyba został na naszym ip dalej tak jak by ban wszedl tylko na jego nick?  dodtakwoo stwierdzam ze bana dostałem wtedy kiedy PACZEK został odbanowany dokladnie  o 15:24 i wtedy dosttalem bana rowniez jak PACZEK wstawiam linka brata do unbana sprawdzie moze po ip jakos bo zaszla na pewno jakas dziwna pomylka 

 

https://cs-luzownia.pl/topic/9614-ub-%E2%9C%94-sski-paczek/

 JOKER XD,
Jeśli posiadasz SSy a miałeś je robione na pewno , czas SSów dla Ciebie 14.02.2019 - 15:18:00 a kolegi dokładny czas 14.02.2019 - 15:11:45 więc SSy albo ban zostaje. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tych ss nie mam tłumaczylem już na czacie że ostanie ss jakie mam w folderze strike są z listopada 2018r co mogę zrobić gdzie mogły się zapisać te ss już raz tak miałem na innym serwie i z początku myślałem że dostałem takiego samego bana jak brat a ss poszły na jego kompa tylko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas robienia ss'ów dostaje je gracz oraz admin.. 

@HTH-PIGULA sprawdź czy masz ssy w csstrike, jak masz, to gracz coś kręci, jak nie masz to wtedy powinno się dać ub :D

PS nie powinienem się wypowiadać, no ale trudno się oduczyć :D

@cytrusek nie spam, używaj opcji edytuj i wyczekuj cierpliwie werdyktu.. 

 

 

Edytowane przez K4PP4
Bo mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ci tłumacze że nie dostałem tych ss ja wczoraj nawet nie dostałem bana jak grałem dopeiro dziś wchodzę patrzę i nagle ban jest możliwość że ja wyszedłem i admin akurat robił bo ss i jakiś błąd zszedł? Że program robił ss mi wtedy kiedy jednocześnie wyszedłem z gry? No bo to nie możliwe że nie mam tych ss no nic null zeroo ostatnie mam z listopada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, K4PP4 napisał:

Podczas robienia ss'ów dostaje je gracz oraz admin.. 

@HTH-PIGULA sprawdź czy masz ssy w csstrike, jak masz, to gracz coś kręci, jak nie masz to wtedy powinno się dać ub :D

PS nie powinienem się wypowiadać, no ale trudno się oduczyć :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.