Skocz do zawartości

[♻] KONKURS ; ))


HTH-PIGULA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Chcialbym oglosic ze trwa konkurs od 1 marca .  A,gra,jest prosta  ; :))kto bedzie do konca nowego miesiaca  top1 w TOP15- wygrywa PSC za 50zl . Takze 2 I 3 miejsce mile widziae :D zaopatrzeni zostana w,nagrody .  Zapraszam I Dziekuje .

 Son Goku,
Proponowałbym dać jakiś bind do konkursu, krótki i zwięzły. Nie taki co w święta był, na cały ekran xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest organizatorem konkursu? Kto sponsoruje nagrody? Czy zostało to ustalone z opiekunami i właścicielem sieci? 

Inicjatywa fajna ale warto było to poruszyć w kąciku chyba ze ja o czymś nie wiem :D


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorem poprosilem D@awid0 o pomoc jest za :D . Oczywiscie sponsoruje ja nagrody . A juz bylo rozmawiane H@ . Dawido w tobie wiara ; ) .  4dni pozostaly ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to na wszystkich serwerach czy tylko na 4FUN bo jak na wszystkich to biorę udział :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MaXi KiNg napisał:

A to na wszystkich serwerach czy tylko na 4FUN bo jak na wszystkich to biorę udział :) 

tylko na 4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota takie konkursy bo tak naprawdę stale te same osoby są w top 15 nie mówiąc już tu o top 3. Bo to że się dużo gra to wcale nie daje możliwości wyjścia do czołówki ja sam grając parę miesięcy temu na średnim poziomie tj. top 5 mapy; najwyższy ranking jaki osiągnąłem to 45. Może zaproponuj konkurs kto przegra przez dany miesiąc największą ilość godzin(byle by sprawdzić po gt czy czas nie był spędzony na spec porównać to do ilości fragów mniej więcej ) lub fragów.

Edytowane przez patryk15031
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra tak czy siak na ten miesiac i tak nie wypali , bo trzeba to ladnie wszystko przygotowac z D@wid0 w next miesiacu pomyslimy cos , ale napewno wypali ;))  . I tak jak mowisz patryk jakos zmienimy to ale nic sie nie zmienia ja inwestuje ; p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki konkurs sie orgaznizuje przed resetem top15, zeby od 1 nowego miesiaca ruszyl razem z resetem, jak dla mnie robic konkurs 22 lutego to Non-sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xtazy | Adrenaline Rush. 

Cytat

Chcialbym oglosic ze trwa konkurs od 1 marca .

albo ja jestem debil albo nie umiesz czytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD przypiął/eła ten temat
  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.