Skocz do zawartości

Ankieta w sprawie DD2


SNICKERS

Co robimy z serwerem ONLY DD2 ?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robimy z serwerem ONLY DD2 ?

    • Robimy ONLY DUST (mapy typu DUST np. dust2002, dust2x2 itp)
      8
    • Robimy 4FUN #2
      10

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.03.2019 o 13:00

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy serwer DD2 świeci pustkami, musimy coś z tym zrobić i wybór pozostawiamy Wam :D

 

Punkt 1 został zaproponowany przeze mnie, punkt 2 to pomysł Luza !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić klasyczny Only DD2 bez żadnych dupereli z nożami skinami itp

 0zzfanka,
Najlepiej taki gdzie nie ma podziału na admina i gracza, czyli GOŁO - bez VIPa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DELETE!

Nie ma gwardii to nie ma serwera :)

Tutaj jeszcze chciałem dodać że @ola :> chciała zostać OP'em. Miała kilka swoich pomysłów lecz niektóre osoby skutecznie ograniczały jej te możliwości :) 
Jakiś miesiąc może dwa dyskutowaliśmy że ten serwer upadnie, ale są mądrzejsi. 

Dlatego @SNICKERS pozwólmy odejść serwerowi w spokoju :)

KOCHAM WAS WSZYSTKICH! <3

 

Edytowane przez My NAME IS 99FPS BEJBE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że snickers jest bardzo dobrym OP i nie tutaj jest problem tego serwera... Myślę, że kwestia zmiany kilku rzeczy i serwera nie ma co żegnac, jakieś pojedyncze osoby na nim grają, więc zmiana paru rzeczy, dobra reklama i jest szansa. :)

 

Co do Twojej propozycji Paweł, głupotą było robić Dd2 jako 4fun. Ludzie się tylko denerwowali i wychodzili, chcieli klasyka, podkladanie paki, nie ma kampienia na respie, Rush po określonym czasie.. nie dostali go. Chcieliście zrobić na siłę 4funa mimo, że jeden już jest i to całkiem nieźle grywalny, może dlatego ten pomysł wam wpadł do głowy by zrobić z niego 4funa. Ale po co robić konkurencję? Bez sensu. Kolejną głupotą było dodawanie innej mapy, jakiejkolwiek innej.. Jak wyżej wspomniałam ludzie chcieli klasyka.. Dodawajac jakąkolwiek mapę, do zwykłej Dd2 już go nie było.. Gracze zaczęli na innej mapie wychodzić denerwować się że only Dd2 to only Dd2 a nie takie coś.. Czasem zwykły nieprzekombinowany klasyk to klucz do sukcesu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

Zgodzę sie z @ola :> ale jak już mamy wybierać to lepiej dusty niż kolejny 4 fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też zgodzę i z @ola :> i @Shadow. Ludzie wolą dust2 nie przerobiony. Z dwóch opcji pierwsza lepsza - 4Fun 2 zawsze można z niego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dd2 zrobimy standardowy ale tak jak shadow chyba pisal z monetami i skinami  ale praeniesiemg go na dedyka bo szkoda serwera premium na tak pusty serwer ,a z tego zrobimy drugie 4FUN  wiec kazdy nedzie zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy tak...
Pozostańmy na dd2 ale tylko mapa de_dust2.

Trzeba oczywiscie zachecic graczy wiec proponuje zebrac kilka osob z naszej sieci i pomeczyc sie na serwie.

Gracze widzac polowe serwera beda wbijac a w ten sposob szybko go odbudujemy.

Kolejna sprawa to wsparcie. 

Jeżeli już ma być serwer dd2 to czysty bez 4fun.

 

Jak serwer nie wypali to serwer zapasowy 4fun czyli kopia 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla sprostowania, ja nie chciałem zmiany na 4f, a o ankietę poprosił @NWN_LUZ dla mnie może być dd2 i tyle, chciałem ew dodać kilka map typu dust bo wiem że też są grywalne. 

 

Dla mnie ten serwer powinien wyglądać tak:

 

Only DD2 (można zapytać graczy czy chcą inne odmiany dusta) 

Bez skinow 

Bez monet

VIP można przemyśleć 

 

Prosty, cele, z antyrashem, z zakazem kampienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołe DD2 jest dobrą opcją, widząc obroty na innych...... xd .  Lecz patrząc na 4fun i ciągły brak miejsca, mógłby to być strzał w 10 z kolejnym 4funem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chyba nie rozumiecie w tej ankiecie bardzie zalezy mi na tym co myslicie kmkolejnym 4fun dd2 tylko zmienic swoje ip i miejsce lecz pozostanie na siecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował wywalić wszystkie skiny i dodatki (kosy) I zostawić samego VIP-a za darmo oraz zostawić  samo klasyczne de_dust2 :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

@NWN_LUZ kolejny 4 fun rozwiąże problem bo będzie dodatkiem do pierwszego by gracze mogli sobie grać A dd2 i tak zostaje tylko pod innym ip to luzik ja moją propozycje ci napisałem jak ja myślę a jak zrobisz to już decyzja nie moja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo czysty dust2 nie 4fun bez żadnych vipów, noży i rang, na którym obowiązują cele mapy albo 4fun #2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 . od pewnego czasu wbijałem na dd2 - dla mnie tylko i wyłącznie czysty dd2  ( jakby miał być ).

po2. 4fun 2 - jestem na TAK - 4fun 1 cały czas zawalony i niema możliwości wejścia  - a ludzie uciekają na inne serwerownie się powygłupiać  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ogólnie propozycja 4fun2 myślę, że to dobry pomysł swego czasu były 2 servery 4fun grałem częściej na 2 niż na 1 i zawsze było z kim pograć, 4fun 1 jest przeludniony i często nie da się wbić na niego :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.