Skocz do zawartości

Ban ,,widmo'


skavv

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Skavv
Admin, który dał ci bana: Nie wiem
Powód Bana: Nie wiem
Dowód w postaci dema/screena: Nie ma
Data, Godzina otrzymania bana: chyb 11:54
Twoje IP/SteamID: STEAM_2:0:2088481365
Komentarz:No tak gram na cs _bycastor czy cos takiego na awp i gram gram a tu kick i pisze you are kick wchodzę jeszcze raz by to wyjaśnić a tu You have ben banned from te serwer i nie wiem o co chodzi bo nie grałem na cheatach a admina na tym serwerze w tym czasie nie było jak ja grałem
Wydruk z konsoli:Nie ma nic

Coś takiego mam [url]https://zapodaj.net/873c3f90fd81e.bmp.html[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W amxbans nie ma nawet twojego bana a ty nawet nie podałeś powodu bana mogłeś dostać bana za wszystko.. ss'y, mikro itp edytuj post i napisz powód bana albo po prostu spróbuj się połączyć do serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezimienny jakbyś dobrze sprawdził to jest ban w AMXBANS ale na SID :D Szczerze nie wiem jak to rozwiązać, nie wiem czy SID może się nałożyć na zbanowane jak IP. Poczekajmy na H@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na serwerze cs go mod nie było adma więc bana tam nie dostałem ale jak wszedłem na amxbans było pisane jesteś zbanowany i w tym samym czasie grazc dostał bana na iinym serwie z tej serwerowni i miał takie samo ip jak ja i pewnie jak on dostał to i ja więc proszę o ub bo nic nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj router i spróbuj wejść. Nie pisz więcej postów tylko jak próba zakończy się fiaskiem daj znać na PW, skonsultuję to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.