Skocz do zawartości

PROSZĘ POMÓŻCIE! Chodzi o synka mojego kolegi! PROSZĘ O POMOC!


zajec hax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Proszę , BŁAGAM o pomoc w uratowaniu życia synka mojego dobrego kolegi... już tak niewiele brakuje na operację jego serduszka ale szukam wszędzie pomocy, bo liczy się każda sekunda!!!!! Synek Mateusz mojego kolegi ma dopiero 10 miesięcy i może umrzeć przez wrodzoną wadę serca... Wrodzona wada serca pod postacią zespołu izomeryzmu prawostronnego - 14 marzec to data operacji, zostało 12 dni, a zabieg kosztuje 210 tysięcy złotych! WIEM ŻE TO POJEBANE ale tak niestety jest... mój dobry kolega zrobił wszystko co w jego mocy, posprzedawał nawet wszystkie swoje auta z firmy przez co stracił firmę ale czego się nie zrobi dla swojego dziecka prawda?????????

Dzisiaj ostatki, wiem że chcecie się bawić ale.. czy nie warto raz nie nachlać się, nie kupić sobie paczki fajek, a zamiast tego pomóc uratować życie małemu Mateuszkowi???

Proszę o pomoc! Pomóżcie na tyle ile możecie! Zobaczcie jak nas jest wielu tutaj... Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca i to z podwójną siłą!!!!!!!

Już dla jednego mojego dobrego kolegi zmarł syn, bo nie zdążyliśmy uzbierać odpowiedniej kwoty na czas.. nie chcę przeżyć tego samego ponownie!!! A takie sprawy dotykają także mnie osobiście, ponieważ boli mnie ta niemoc w stosunku do pomocy moim dobrym znajomym...

PROSZĘ POMÓŻCIE!!! BŁAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więcej informacji i możliwość pomocy za pomocą przelewu tutaj --> https://www.siepomaga.pl/walka-mateusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Boziak. promował(a) i podpiął/eła ten temat

Przelane ;) widzę, że zbiórka na 100% się uda i oby wszystko poszło ok i niech mały wraca do zdrowia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc! Niech Bóg ma Was w swojej opiece i na pewno dobro zostanie odwzajemnione. Prędzej czy później. Jesteście wielcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło jeszcze 500  i nie masz za co dziękować.

 

Widzę że się uda uzbierać w terminie więc daj info co tam dalej z tematem. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za pomoc! Dzięki Wam udało się zebrać całą kwotę do operacji serduszka Mateusza! JESTEŚCIE WIELCY I NA PEWNO BÓG WAM POMOŻE,  A DOBRO DO WAS WRÓCI.

Już niedługo operacja więc po operacji dam Wam znać szczegółowe informacje.


Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję z całego serca!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.