Skocz do zawartości

[UB ✔] BAN ZA AIM


Karzel1133

Rekomendowane odpowiedzi


[AMXBans] Zbanowany przez Admina: AntyCheat4FUN2
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Powod: 'Aim Detected'
[AMXBans] Dlugosc bana: '4 weeks and 2 days'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1650165439'
[AMXBans] Twoje IP: '94.154.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie serwer wykrył jakieś nielegalne pliki w folderze z CS, także radze usunąć cs i zainstalować najlepiej w innej lokalizacji, jeszcze zobacze jak to wygląda od strony demka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem taki ban wpadal jak ktoś strzelał full auto lub miał wysoki ping, mi też często wyskakiwalo. Jednak zostawiam to OP 4funa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ola :> napisał:

Czasem taki ban wpadal jak ktoś strzelał full auto lub miał wysoki ping, mi też często wyskakiwalo. Jednak zostawiam to OP 4funa. :)

w sumie ping mi wskoczyl chwilowo bo 2ga corka wylanczala wifi :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem masz jakies nielegalne pliki na komputerze gdzie serwer traktuje to jako czity polecam zalozyc konto steam i kupic na nim csa nie bedzie takich problemow bo serwer banuje nawiecej ns za to i nawet cziterzy sie zdarzaja co leca na aimie i po jeden rudzie dostaja bana z automatu bo jak bedziesz gral dalej na ns takie bany sie beda u Ciebie co jakis czas pokazywac a nawet pewnie kiedys perm widze ze juz masz konto steam to tylko kupic csa na steam i po problem z takimi banami bo na na paru sieciach bylem i co drugi ns byl banowany zaden steam nie dostal takiego bana

Edytowane przez BloodyAlien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt czułe ustawienia aimdetectora na serwerze, jeśli gracz wykonuje dużo szybkich i precyzyjnych wystrzałów może dojść do zbanowania. Druga opcja, gracz odpalony.

 

Ten rodzaj bana nie ma nic wspólnego z plikami gry bądź cheat'ow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.03.2019 o 22:38, BloodyAlien napisał:

Moim zdaniem masz jakies nielegalne pliki na komputerze gdzie serwer traktuje to jako czity polecam zalozyc konto steam i kupic na nim csa nie bedzie takich problemow bo serwer banuje nawiecej ns za to i nawet cziterzy sie zdarzaja co leca na aimie i po jeden rudzie dostaja bana z automatu bo jak bedziesz gral dalej na ns takie bany sie beda u Ciebie co jakis czas pokazywac a nawet pewnie kiedys perm widze ze juz masz konto steam to tylko kupic csa na steam i po problem z takimi banami bo na na paru sieciach bylem i co drugi ns byl banowany zaden steam nie dostal takiego bana

 no mam steam walsnie cs na steam mam ale dodany czyli co musze zakupic cs na steam i bedzie bez klopotu ?? ja myslalem ze jak dodac do steam bo nie bedzie problemow 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem HLTV i moim zdaniem nic nie ma dlatego daje UB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.