Skocz do zawartości

Mapy z niezakazywanymi miejscami.


Nuncior

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Dziś dostałem ostrzeżenie od admina ツ'MlodszY BebeN [1]g.'ツ o zejście z txt, na mapie de_eldorado, chodzi dokładnie o dach na SALONIE... 
Proszę o wytłumaczenie czy to miejsce jest dozwolone czy nie. 
Nie pamiętam żeby inne serwery miały z tym problem że jest tam ktoś. 

Pasowało by zrobić temat na ten temat, lub stworzyć poradnik map txt z listą zakazanych miejsc na danej mapie, alby gracz mógł się odwołać od decyzji admina lub żeby admin miał jakieś podparcie i żeby uniknąć niepotrzebnych sporów...

 Adas esperal,
prosimy o dowody, i napisanie skargi na administratora. Pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4fun na salonie da się wskoczyć  podwójnym skokiem lub kosą ale tam niema txt .

Natomiast co do poradnika ty już była mowa ale tylko chyba na 4fun zanim powstał 4fun2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PIETRUCH napisał:

Na 4fun na salonie da się wskoczyć  podwójnym skokiem lub kosą ale tam niema txt .

Natomiast co do poradnika ty już była mowa ale tylko chyba na 4fun zanim powstał 4fun2 

tam się da wyskoczyć normalnym skokiem :) 
Proszę o uświadomienie innych adminów o tym i sprawdzenie ich kwalifikacji lub wiedzy na temat danych map! 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczacy txt jest na forum, ale z tego co wiem widoczny jest tylko dla adminow.  Jezeli chodzi o ten dach oczywiscie ze mozna tam wchodzic, admin malo poinformowany widocznie ;p Nuniek masz moje pozwolenie,  mozesz tak wskakiwac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paulinaa. napisał:

Temat dotyczacy txt jest na forum, ale z tego co wiem widoczny jest tylko dla adminow.  Jezeli chodzi o ten dach oczywiscie ze mozna tam wchodzic, admin malo poinformowany widocznie ;p Nuniek masz moje pozwolenie,  mozesz tak wskakiwac :D



Dzięki Paulinka :) Ten temat warto podpiąć do publicznej wiadomości... A co do adminów to więcej jest takich. za chwilę ich cyklem rozumienia dachy na rio będą zakazane :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie, po wszystkich dachach można biegać :P Oczywiście ma eldorado xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Za mego czasu to ten daszek był traktowany jako TXT :) to czemu na dd4 i na Aleksandrze nie można skoro to nie TXT ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Alexandra to moj pomysl dzieki czemu dynamika gry  sie zmienila i chyba nikt nie ma z tym problemu i przypominam ze na luzowni to my ustalamy zasady i nie jestesmy jak inne sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.