Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] [PROPOZYCJA] Brak banów za wykorzystywanie bugów, tekstur podczas trwania ROZGRZEWKI


zajec hax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ludziska!
Z tej strony Wasz ulubiony gracz - ZAJEC HAX! :ak47::beer:

Dostając dzisiaj bana na serwerze 4FUN na 3 godziny za wchodzenie na tekstury podczas trwania ROZGRZEWKI wpadłem właśnie na taki pomysł aby admini nie banowali nikogo podczas TRWANIA ROGRZEWKI za właśnie wchodzenie na tekstury, lub spam granatami lub różne inne rzeczy, ponieważ ROZGRZEWKA to Zabawa Na Maxa przed normalną rozgrywką i na nic nie wpływa - co sądzicie o tej propozycji?

Poza tym chciałbym przedłużyć rozgrzewkę do 2 minut. Dlaczego 2 minuty? Otóż jeśli wejdzie na serwer 4FUN nowy gracz nie znający mapy na której aktualnie zaraz będzie grać, rozgrzewka w postaci 2 minut pozwoli nowemu graczowi na choć trochę poznanie i zbadanie mapy - dzięki temu nowy gracz po rozpoczęciu normalnej rozgrywki, nie będzie gubić się jak dziecko we mgle i nie ucieknie z serwera zestresowany, że lepsi gracze od razu go zabili na respie lub nie opuści serwera ze względu na nieznajomość mapy, a zauważyłem, że bardzo wielu nowych graczy nie znających danej mapy, właśnie od razu ucieka z serwera, bo są zestresowani nieznajomością mapy.

Jeśli moja propozycja przejdzie, proszę powiadomić wszystkich adminów 4FUN o tej decyzji.

Pozdrawiam!
ZAJEC HAX 2019

Edytowane przez zajec hax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1' bany za txt miały być max na 5min, chyba że to recydywa lub ktoś to robi specjalnie, złośliwie. 

2' pozwolenie na wchodzenie na txt będzie prowadziło do sytuacji że nowi gracze będą myśleli że tak można robić zawsze. 

3' rozgrzewka na 2 min? No żart. Jak ktoś lubi nowr mapy to i tak zostanie z nami. A jak nie lubi to i tak raczej nic tego nie zmieni i pójdzie sobie gdzie indziej. Rozgrzewka ma na celu głównie dać czas na połączenie przy zmianie mapy, ściągnięcie nowych plików. Tak żeby normalna rozgrywkę zaczynać już w pełnych składach. 

 

Pozdrawiam, 

Czytała Krystyna Czubówna... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lecą bany na 3 godziny nawet jeśli jest to pierwszy raz - bez ostrzeżenia

2. Przy podłączeniu do serwera można wstawić regulamin przez AMX gdzie każdy gracz będzie mógł go przeczytać i dodać notkę - wchodząc na serwer, akceptujesz regulamin i tyle - kto nie przeczyta regulaminu to jego wina :-) poza tym można wstawić regulamin także na stronę cs-LUZownia.pl

3. Rozgrzewka na 2 minuty to i tak krótki okres czasu. Na wcześniejszych serwerowniach na których grałem itd. rozgrzewka trwała nawet 5 minut! i każdy był zadowolony.

Edytowane przez Son Goku
 Son Goku,
następnym razem powstrzymaj się od reklamowania ok ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Son Goku - te serwerownie już nie istnieją :-) umarły z czasem więc luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn bdzęsz wchodzić na txt  a reszta potem zacznie pierdzielić ze ci pozwalamy i bd robić to samo w normalnej rozgrywce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał PIETRUCH dasz palec, wezmą całą rękę :D Pozwolisz w rozgrzewce będą to robić cały czas :D 

 

Myślę że ban do 30 min wystarczy w zupełności - dłuższe nie mają sensu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.