Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] SKARGA SONGOKU


`Arkadiuszooo!

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: `Arkadiuszooo!
DATA: 11.03.2019
MAPA: DeDust2
NICK ZGŁOSZONEGO: SonGoku
IP/SID ZGŁOSZONEGO: Nie wiem
OPIS SYTUACJI: Gram sobie i nagle przerzuciło mnie do CT. Proszę Pietrucha o to na u@ żeby przerzucił mnie ponownie do TT. Pietruch odpisał, żebym spróbował sam.
Odpisałem mu, że nie da sie. Dostałem kicka "pisanie głupot na u@" czy coś w tym stylu. Wróciłem i zapytałem o co chodzi na u@ i dostałem bana na 5 min za spam. 
Nie wiem kto dał mu admina, ale niech go szybko zabierze. Nie napisałem tam nic złego tylko prowadziłem konwersacje z Pietruchem. SonGoku dla mnie jesteś dramatem.
DOWODY/ŚWIADKOWIE: PIETRUCH
 Son Goku,
Mamo Mamo on mnie wyrzucił i zbanował. u@ nie jest od pisania, że chcesz do tt. Spamiłeś ! dostałeś ostrzeżenie, po czym wracasz i znów to samo, więc poszedł ban.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota jak dla mnie pisać taką skargę xDxDxD 

Kultura człowieku hamuj bajere sam bo ktoś ci ją sam zahamuje :);)

 SNICKERS,
Używaj znaków interpunkcyjnych, łatwiej będzie Cię zrozumieć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak poważnym adminem jesteś. Nie wiem kto Ci go dał serio. Jak to mawiają starsi ludzie. Nie wpierdalaj się pomiędzy wódkę, a zakąskę. Prowadziłem rozmowe z Pietruchem. Jemu to nie przeszkadzało. Dostałeś admina w paczce laysów prawdopodobnie.  Jak dla mnie to nadużywanie władzy jeśli mogę to tak nazawać. Jesteś po prostu śmiesznym typeem. Tyle ode mnie ;)


edit: Jeżeli uważasz, że napisanie dwa razy na u@ jest spamem to gratuluje bardzo niskiego iq

Edytowane przez `Arkadiuszooo!
 Son Goku,
Twoją dorosłość widać w skardze i z kulturą jaką reprezentujesz. Prowokujesz ale Tobie to w niczym nie pomoże. Jako moderatorowi nie wypad, a dostałbyś na gacie momentalnie. Na chwilę obecną blokuje pisanie w temacie, ponieważ nic dobrego z tego nie będzie. Op j@ h@ sobie odblokujecie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadzono rozmowę z pietruchem :D Kick był dobrą decyzją za spam na U@.  Ostrzeżenie cofam, nie dajemy warnów za skargi, każdy ma prawo zaskarżyć coś co mu się nie podoba, w tym przypadku skarga jest odrzucona, bezpodstawna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.