Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Komentarz do tematu "proszę o odbanowanie"


Kali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie chciałbym przeprosić , gdyż pewnie ten dział nie jest odpowiedni na tego typu dywagacje, lecz wątek z banem został już zamknięty i nie mam możliwości się tam wypowiedzieć.

Bardzo proszę o przeniesienie tego wątku w odpowiednie miejsce, gdyż ja takowego nie mogłem znaleźć, a raczej nie jest to skarga.

 

Wczoraj dostałem bana , zrobiono mi screeny i zostałem odbanowany, Lecz nie będę ukrywał , że niesmak pozostał....

Odnoszę wrażenie , jakbym został odbanowany z litości, z braku konkretnych dowodów mojej winy.

Z wypowiedzi adminów można wnioskować domniemanie winy i dopuszczenie się jakiegoś oszustwa z mojej strony.

Może odpowiem

Cytat

Prawdopodobnie dlatego, że zrobił ALT+TAB - zminimalizował gre.

Tylko pytanie dlaczego to zrobił. :)

 

Cóż gram dla zabawy, aby się rozerwać. Mój styl gry to częste raszowanie i co za tym idzie szybkie zejście :) Mam otwartą przeglądarkę i coś tam zawsze sobie oglądam przełączając się pomiędzy aplikacjami. W momencie sfragowania mnie , dosłownie w tej samej chwili przełączam się i czekam na muzykę początku kolejnej rundy, wtedy znów się przełączam na csa

Kolega Snickres sugeruje (takie nieodparte odnoszę wrażenie) że przełączyłem się aby nie było czegoś widać na screenach.  Zresztą dla niego jestem winny jak grzech bo on sam osobiście jak pisze by mi tego bana zostawił...

I dostałem bezcenną radę aby nie być następnym razem mądrzejszym od telewizora... Szanowny kolego Snickers ! JA NIE MIAŁEM ŚWIADOMOŚCI ŻE KTOŚ ROBI MI SSY ! Zresztą na tych co wyszły widać ,że właśnie padam, to co miałoby by być na tych kolejnych gdyby się zrobiły prawidłowo ?

Nie wiem co spowodowało podejrzenia co do mojej osoby , raczej jestem słabym graczem, nie gram o złote gacie , lecz dla czystego relaksu i przyjemności. Troszkę ostatnio grywam na tym serwerze , myślę że niektórzy admini mnie rozpoznają i widzą jak gram. Mam już swój wiek, ponad czterdzieści wiosen,  za poważny na jakieś oszustwa. NIGDY nie oszukiwałem w tej grze, nie wiem po co miałbym to robić. Może dla niektórych to tłumaczenie jest śmieszne lub banalne, lecz dla mnie śmieszne jest jakieś oszustwo , które spowoduje zmienianie się cyferek w tabelce w grze komputerowej którą jest counter strike.

Kolego Snickers . Jeśli mimo wszystko uważasz że ja oszukuję lub oszukiwałem  jesteś o tym przekonany lub uważasz , że . jestem jakiś niekoleżeński, lub irytuję kogoś lub wprowadzam nieprzyjemną atmosferę na tym serwerze lub CHOĆ RAZ kogoś obraziłem lub po chamsku się odezwałem  to mi to napisz , a ja mimo że mam unbana i mogę grać nie będę już grał na tym serwerze i męczył innych swoją obecnością. 

Podsumowując mój wywód, mimo unbana czuję się jak oszust i jestem dotknięty tym, że niektórzy są przekonani że oszukuję w jakiś sposób.

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesują Nas Twoje wypociny, nikt tego i tak nie będzie czytał, dostałeś UB to powinieneś świętować :D Wiesz, alkohol, muzyka, fanfary i konfetti :D Idź grać, a nie zanudzasz ludzi słabą linią obrony.

 

Czasami lubię sobie popisać tak żeby gracz miał nad czym myśleć :d 

 

Zapraszam do gry, pozdrawiam. 

Kolejny tego typu post będzie nagrodzony :)

 

//edit Nie czuj się jak oszust, czuj się jak zwycięzca :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zostałeś odbananowany i dostałeś szanse od administracji radzę ją wykorzystać, sprawa została zamknięta. A a co do tematu to radzę się uspokoić bo w każdej chwili administracja zmieni zdanie.

Temat zamykam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.