Skocz do zawartości

[UB ✔] ban Limonkaa


Limonkaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Gracz został zbanowany za wallhack 
  • Link do dema: https://www115.zippyshare.com/v/hkllfWfV/file.html  (Trzeba je troszkę przewinąć ponieważ nagrane jest kilka ostatnich rund)
  • demo nagrane z podświetleniem wh 
  • Gracz prawie wszystkie akcje ma spalone, odczytuje 100% pozycji przeciwnika 
  • Gracz gra na zbindowanym wallhacku 

 

 Adas esperal,
*z admin spec esp :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demo zaczyna sie od 12:00

z całym szacunkiem do ciebie @KAPITAN SOWA wiem ze jesteś doświadczonym adminem ale ja tam serio nic nie widzę (TEZ JESTEM CZŁOWIEKIEM TO TYLKO MOJE ZDANIE MOGĘ SIĘ MYLIĆ) akcje z dachem np  słychać jak byk ze mu lata na głowa, to ze patrzy w drzwi  kolo wenta tak samo przecież latał z drzwi na kurnik skąd mu mieli wybiegnąć. Dla mnie to demko jest niewystarczające naprawdę, ale czekam na rozpiskę twoją (ktora akcja decyduje o banie) i kogos z Bl. @Mateuszek @penqu

pozdrawiam

Edytowane przez Adas esperal
 penqu,
Z waszych wypowiedzi wnioskuje, że nic nadzwyczajnego. :D Zobaczę po 16.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie demko jest słabe ponieważ patrząc pod kątem tego gracza:

-Nad dachem słychać gracza sam bym sie tak wcelował -B

- akcja na kurniku nie miał innej możliwości jak to że wcelował się w tą stronę :)

- demko przeanalizowałem jak dla mnie nie ma wh ponieważ wszystko słyszły  jak na dachu oraz w kurniku więceje takich ackcji nie ma że wcelowany jedzie po modelu przez sciane.

Ja daje -B werdykt .

 

Jak dla mnie gracz jest czysty poddaj ty minuty które chcesz rozpisać a spradzę pod kątem twoich minut.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 h minęło dostajesz UB

@Adas esperal UB
@Mateuszek UB
@penqu brak rozpiski



 

Edytowane przez Adas esperal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.