Skocz do zawartości

[♻] Powtarzalność map


Justyna1994

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja jest taka, aby wprowadzić możliwość nominowania mapy, która już była grana dopiero po zagraniu 10 innych map, bo teraz można nominować ponownie co 5? Jest bardzo monotonnie czasem. Poprawcie mnie jeśli się mylę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i sprawdzałem, znów jest do 5 i ja proszę aby ustawić na MIN 10. Nawet jak można to 12 bo tyle map mniej więcej jest granych notorycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje założenie będzie takie że wiara będzie uciekać jak nie będą grane ich ulubione mapy, a będzie dopiero po 10 mapach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej osób grywa ulubione mapy typu Aleksandra itp powtarzalność map można zmienić tylko czy to nie zmieni i gracze nie będą wychodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

moim zdaniem taka powtarzalność map jest dobra  bo jak się zwiększy to możliwe jest że graczy ubędzie  z serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienic bo ciagle te mapy sie powtarzaja a jest tyle innych map jak verso afgan destinio dustrolay polo museum immortals shell_b5 sona construction , a caly czas leci d2 westwood eldorado aztec i tak w kolko najlepiej by bylo rozwiazniem chyba wylaczyc vote przynajmniej w godzinach popludniowych i niech leca wedlug mc a rano vote z malymi mapkami jesli da sie tak zrobic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przy kazdym rtv resetuje sie kolejka poprawie to moze i wtedy bedzie ok a zmiana  na 10 juz bylo i graczy bylo polowe mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogralbym nowe mapy ale większość graczy wchodzi na 1-2h i chcą zagrać swoje ulubione mapy. Tych co grają całe dnie jest garstka i niestety są w mniejszości.... 

Edytowane przez Klaun Szyderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym skróciła kolejkę na 4fun2, tam jest chyba 12. Może wtedy by było więcej graczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chodzi o utrzymanie stalych graczy a nie takich co na 2 tygodnie wejda na 3 mapki.

https://cssetti.pl/serwer/145.239.239.244:27015

Wejdz zaglosuj codziennie.

Edytowane przez BerT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobra propozycja . Lepiej zagra nową mapę niż co 3 taką samą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie na jednym 4fun zrobić 5 mapek przerwy a na drugim 12 ;)

 

Każdy pójdzie tam gdzie mu będzie lepiej :P

Edytowane przez Klaun Szyderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie mieć jeszcze miej osób na serwerze?  Nie gram długo ale jak jest jakaś nowa mapka to z 30-32 osób zostaje około 20.  Całe sedno leży w nominacji i vote.  Podczas wyboru mapy mamy 1 z 5  map. W 90% wygrywa zawsze mapa na pozycji 1 lub 2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2019 o 08:02, NWN_LUZ napisał:

Przy kazdym rtv resetuje sie kolejka poprawie to moze i wtedy bedzie ok a zmiana  na 10 juz bylo i graczy bylo polowe mniej


Zmień to koniecznie na min.10 lub 15 - walić mniej graczy. Nie liczy się ILOŚĆ, a JAKOŚĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.