Skocz do zawartości

[UB ↺] Odwołanie Dont.Smile (KuNDel)


KuNDel

Rekomendowane odpowiedzi

Dont.Smile
SteamID STEAM_0:1:146426239
SteamCommunity ID 76561198253118207
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Powod Nieznany
Wykonano 30.03.2019 - 22:16:28
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez ProToTyp
Zbanowany na [4FUN#1]CS-LUZownia.pl[Prezenty/VipFree24H/StatTrak/100Hp/LECZENIE/KOSY/SKINY/ASYSTY] (cs_office)
Wszystkie wygasłe bany 0

 

To ja sie może wytłumacze po dostaniu bana na Ns przeszedłem na steam w celu zobaczyć czy bede miał bana ale pod innym nickiem. Było to głupie z mojej strony i jest mi wstyd . 

Lecz żadne tłumaczenia nie rozgrzeszą moich czynów . Ale jak każdy człowiek zasługuje na szanse . Już wiem żeby nie wchodzić na server gdy dostane bana zrozumiałem . Przepraszam :C 

@ProToTyp . Zdaje sobie zdania z tego że cie irytowałem na serverze każdy ma swoje życie prywatne i problemy po ewentualnym skróceniu bana obiecuje że nie będe czitował bede grał grzecznie i kulturalnie . 

Wszystkich urażonych przepraszam :3 

Edytowane przez KuNDel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem przecież do końca bana zostało ci  1 Rok 3 Miesiące 1 Tydzień 14 Godzin(y) 37 Minut(y) ban wygaśnie 05.07.2020 - 22:08:58. To nie perm!
@ProToTyp Cie zbanował a jest opiekunem wiec tylko on cie może odbanować, czy tam skrócić bana. 

Od siebie dodam, że wypadało by pokazać skruchę mieć jaja i poprostu przeprosić za swoje zachowanie.


Pozdrawiam
 

Edytowane przez Adas esperal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ProToTyp   a to nie ten czasami co wczoraj tak ubiżał ten SERDUSZKO .. co dostał na 1h za obrazanie gracza po czym na mikro powiedział po dostaniu bana ze wejdzie i bedzie jeszcze gorzej ubliżał ?

ProToTyp,
to nie ten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Aspi ja wtedy byłem na serwerze kundel dostał bana od Protka za obrażanie na trzy godziny, po czym wszedł pod innym nickiem i dostał perma za aktywny ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokuje ten temat bo zaczyna sie niepotrzebny spam, całą sytuacje opisał sam oskarżony. Decyzja zostaje do podjęcia przez @ProToTyp a wejście na aktywnym banie do decyzji kogoś wyżej niż sam Protek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Werdykt: SKRÓCONY BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

ProToTyp,
skrócenie bana ze względu na wylewną skruchę i przeprosiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.