Skocz do zawartości

Propozycja - nowy serwer


KAPITAN SOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem stałym użytkownikiem sieci jak i adminem oraz starym właścicielem sieci xsteam (oraz kilku innych np gamesoldiers) oraz kilku serwerów związanych z tymi sieciami. 

 

  • Potrafię budować  serwery i co za tym idzie chciałbym zrobić swój (w pełni samodzielny) pokrywając koszty reklamy, wszelka zawartość pozostanie własnością sieci. 
  • Potrzebuję jedynie od was serwer minimum  ticrate 1000/1200+  
  • Czas wykonania modu i trybu rozgrywki szacuję na 2-3 tyg 

 

Mam pewną wizję modu, będę potrafił to zbudować.  Mam pomysł także ciekawego FFA 

 

 

Jest taka możliwość ? 

@'smile

 @SNICKERS  

@NWN_LUZ 

@Boziak.

 

Miałem swoje serwery 4fun, kto grał ten wie :D 

 

14.jpg.04cdd36d62bbab94b7a725b48ded3a93.jpg

imageproxy.png.e4ce35dbd9151d84587b1df6018fb330.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproś mnie na steam #boziak

Postawie Ci instancję na te trzy tygodnie abyś mógł zrobić ten mod, jak będzie gotowy to sobie wejdą i zobaczą. Finalnie wyląduje pewnie na sharedzie chociaż to jeszcze zobaczymy. 

 

Debian 9? Czy coś innego sobie życzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz mi też odpisał ,że postawi, poczekaj zaraz Cię zaproszę aby zamieszania nie było informacyjnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta: (info odebrane przed chwilą)

Tak. postawi go jutro Luz aby go nigdzie nie przenosić , dziękuję @Boziak. za zainteresowanie i pomoc :firedevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boziak., serwer jest postawiony na naszym serwerze dedykowanym, który bez najmniejszych zająknięć podoła wszystkim wymaganiom @KAPITAN SOWA :)

Jakby ktoś był zainteresowany parametrami maszyny to na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@`smile. No to dobrze, ja mu chciałem postawić instancję na mojej maszynie domowej no ale wiadomo że to nie byłoby docelowe rozwiązanie.

 

Ogólnie nie wiedziałem że mamy jakiegoś dedyka xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Boziak. napisał:

@`smile. No to dobrze, ja mu chciałem postawić instancję na mojej maszynie domowej no ale wiadomo że to nie byłoby docelowe rozwiązanie.

 

Ogólnie nie wiedziałem że mamy jakiegoś dedyka xd 


Jest na sieci od momentu kiedy się przyłączyłem. Na nim już luz ma 5 serwerów xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na Propozycja - nowy serwer
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.