Skocz do zawartości

[♻] [UB ✔] Odwołanie od bana :)


=BlacKKessi=

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mi powiedzieć czy posiadała Pani lagi-klatki lub ping? Sprawa nie jest prosta, od decyzji w tej sprawie jest mało prawdopodobne demo z HLTV. Decyzja jest BL lub wyżej, werdykt w czasie 48h od odwołania i proszę o cierpliwość. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się tutaj jako iż gram bardzo długo na tym serwerze wraz z nią. BlacKKessi lagów ani pingu niema. Gra czysto co jest pewne w 100% jako iż też nie gra jakoś wybitnie dobrze. Jest ona zwykłym graczem. Jeżeli macie wątpliwości co do czystości tej dziewczyny, to proszę sprawdzić demko. Ale macie jak w banku, że ona nic nie ma. Czemu tak myślę? Bo wydaje mi się, że to wina ANTYCHEATA, który jest na serwerze 4Fun#2. Czemu dostała bana dopiero pod koniec mapy a nie na samym początku? Nie wychodziła z serwera ani nic. Grała cały czas tak samo. 

 

Proszę o UB dla gracza.  Pozdrawiam cieplutko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawałem już za AntyCheat Ub więc zrobimy tak dam Ci szansę w postaci UB, czasami też tak miałem że mnie banowało lekki lag i system bierze pod uwagę, w razie czego będę miał na Panią oko :)

 

Pozdrawiam i życzę Pani miłego dnia ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.