Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Skarga ??JAK??


KuNDel

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: KuNDel  
DATA: 2019-04-07
MAPA:----
NICK ZGŁOSZONEGO: ??Jak??
IP/SID ZGŁOSZONEGO: ---
OPIS SYTUACJI: Notoryczne obrażanie,brak kultury,Irytuje,
DOWODY/ŚWIADKOWIE: Zaraz wszystko rozpisze

Demko - https://www99.zippyshare.com/v/r4kmzBwR/file.html 

To na początku wspomnę że Jaku jest strasznie irytującą osobą bez grama kultury i nie pisze tu tego bo jestem święty ale piszę tu dlatego że młode pokolenie które gra na serverze uczy się takich rzeczy.

A więc Jaku notorycznie mnie obraża jest wulgarny w stosunku do mnie jak i innych graczy . 

Czasy w demku 

1. 05:35:29        11. 13:51:57       21. 21:56:38

2. 06:11:18        12. 14:40:73       22. 22:33:51

3. 06:37:52        13. 14:52:62       23. 22:46:78

4. 09:24:89        14. 15:26:64       24. 24:23:97

5. 09:53:73        15. 16:07:58

6. 10:37:67        16. 17:48:68

6. 10:49:13        17. 19:16:73

7. 11:09:29        18. 19:47:34

8. 12:24:64        19. 20:03:50

9. 12:36:92        20. 20:23:53

10. 13:00:15      21. 20:50:69

Nie będę opisywał każdego pojedynczo ponieważ praktycznie każde to jest to samo obrażanie,wyzwiska,prowokacja,błędy,

Kolejny Powód wysoka kultura osobista --- https://www40.zippyshare.com/v/EOCVfPh6/file.html  Chat forum . 

Panowie i panie ja nie jestem święty ja też czasem przeklnę i kogoś obrażę ale to albo w stronę żartu albo mi się wymsknie. Może i jestem młodym gnojkiem ale takie zachowanie jakie pokazuje nam "Jaku" jest dla mnie nie do pomyślenia. Wybaczcie jeżeli coś pokręciłem ponieważ jest 3 w nocy :C 

Admini powinni znać "Jak" Więc proszę o wypowiedzenie się w tym temacie . @Cre[A]tOr @Aluś  @JOKER XD  @ProToTyp  @Ekszyn   @NWN_LUZ  I inni wypowiedzcie się :/

A i pamiętacie co dostałem Perma od @ProToTyp . Po banie dostałem Pw od "Jaku" Z treścią :

"i po co tak robisz próbujesz uwagę na siebie zwrócić syneczku przestań bo będzie coraz gorzej nawet otworze temat na twój temat i już zebrałem paru że pójdą za mną i se i tak będę grał śmiejąc sie z ciebie i mam wyrąbane w to co piszesz wiedz kundelku mój czy lala przestań bo już się z ciebie ludzie śmieją z poważaniem ??JAK??"

Jaku do ciebie  nic nie mam obrażasz mnie za to że cie poprawiam każdy wie że popełniasz błędy ortograficzne a ja cie poprawiam i mnie wyzywasz . Mówisz że ja szukam kolegów w internecie :C Ale @AspiratiO_Crew! proponowałeś przyjaźń pamiętam to. Może trochę go prowokuje do tego zachowania no ale jest starszy i powinien się zachowywać bardziej odpowiedzialnie i zważać na słowa i czyny. Mnie to może nie rusza bo to co w necie to w necie. Ale  na serverach grają osoby młodsze nawet ode mnie więc my kształtujemy ich kulturę w końcu na serverze siedzi się te średnie 3 godzinki dziennie.  

Dzięki że przeczytaliście do końca moją lekturę . Pozdrawiam i idę spać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ciebie nie znał to bym uwierzył, jesteś prowokator nr 1, widać ze gracz  "jak" jest młodszy prowokujesz go, a on się uruchamia.


 

Dla mnie powinieneś dostać bana ( za stale prowokacje) i zostać odbanowany  z chwilą oficjalnych przeprosin na forum gracza "JAK"

TAk na demie widać ze "JAK" cie obraza wiec kara powinna być, ALE!! DEMO Z HLTV NIE JEST DOWODEM MOGŁEŚ GO OBRAŻAĆ PRZEZ MIKROFON A HLTV NIE ZAPISUJE DŹWIĘKU MIKROFONU!  NA SEWERZE BYŁO 2 ADMINÓW , JEŻELI NIE ZAREAGOWALI TO COŚ ZNACZY? ! Myślę ze było to z nerwów, ale złe zachowanie nie jest usprawiedliwieniem.

SSy z sb nic nie wnoszą do tematu.

Moim zdaniem dla ciebie ban na 7 dni z możliwością skrócenia Po oficjalnych przeprosinach, I ban dla "JAK"  na dzień z możliwością skrócenia..

Ja cie informuję, że jak zobaczę go zaczepiasz kogoś na serwerze wale ci najwyższa karę zgodną z taryfikatorem i tak do skutku może wkoncu przemyślisz swoje postępowanie. I nie nie uwziełem się na ciebie po prostu zacznij chlopie się zachowywać jak facet a nie jak dzieciak.

 

 

Pytanie całkiem poważne.. 

 

 

ILE WY MACIE LAT? 10? 11?  
Serio tak wam się nudzi? 

Edytowane przez Adas esperal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas uzywa microfonu i sie mnie czepia ostatnio od prototypa za to dostał bana cwaniak jeden ja tylko chciałem by mnie przeprosił jak gralismy ale nie oczywiscie musiał z tego zrobic swoja gierkę dziekuje i przepraszam za swoje zachowanie ale ewidetnie cały czas sie czepia i nietylko mnie jest prowodyrem dużo kłutni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak pozatym mam 33 lata i se niepozwole na to by małolat co myśli że pozjadał wszystkie rozumy se tak igrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś cwany nieżle ale to ci nie pomoże bo duzo razy inni gracze nawet ci pisali odczep się i inne żeczy jestes strasznie chamski , napisałeś małolat ciekawe kundelek ja chciałem byś mnie przeprosił jak gralismy wczoraj , niezrobiłeś tego bo oczywisćcie myslisz że jestes kimś lepszym o demnie iże nie przeprosisz dltego sie zdenerowałem twymi chamskimi wypowiedziami przez micro , dużo ludzi cie zna i wiedza jaki jesteś creator też dużo razy słyszał co mówisz zresztą niech sie tu wypowiedzą inni i sam zobacz cwaniaczku jeden ja ci obiecałem że poruszę ten temat bo mam dosyc by małolat co wyobraża niewiadomo co o sobie tak popisywał się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram @Adas esperal. Zero kultury i buractwo. Byłam świadkiem nieraz. I jeszcze straszenie, że kogo on to tu nie zna i co mi zrobią jak go zbanuje/zmutuje. Tylko, że na mnie jakoś to wrażenia nie robi. Zacznij traktować ludzi tak jak Ty byś chciał być traktowany, a później oczekuj tego od innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tak 

Ty sam wkurwiasz ludzi a się dziwisz 

Osobiście nieraz mam ochotę ci takiego bana jebnąć że by się nie pozbierał 

Do każdego zdania się dopowiadasz gdy ktoś coś mówi 

Że tak powiem zawsze dodajesz własne pięć groszy 

Dlatego większość nie ma ochoty cie słuchać 

Mateuszek,
Zachowuj kulturę na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie patrząc na tą skargę stwierdzam że Ty zacząłeś prowokacje na tego gracza,pamiętam jak na ts w moją stronę zacząłeś prowokacje. Jak dla mnie to Ty powinieneś mieć perma.

Tyle ode mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że decyzje musi podjąć @ProToTyp temat blokuje, żeby nie robił się bezsensowny spam. Czekać cierpliwie na kroki opiekuna. 

 Adas esperal,
Zamknać na Prośbę Prototypa skarga nie uznana @??Jak przestan dawać się prowokować nie jestes małym chłopcem @kundel uspokój sie Dostałeś ostatnią szansę od opiekuna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.