Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 16.06.2026 uwzględniając wszystkie działy

  1. 5 punktów
  2. 5 punktów
  3. 5 punktów
  4. 4 punkty
  5. 4 punkty
  6. 4 punkty
  7. 4 punkty
  8. 4 punkty
  9. 4 punkty
  10. 4 punkty
  11. 4 punkty
  12. 4 punkty
  13. 4 punkty
  14. 4 punkty
  15. Evolution

    koobek.

    Plusy: +Wiek i spore doświadczenie w CS. +Byłeś już administratorem i znasz realia tej funkcji. +Widać chęć pomocy oraz pilnowania porządku na serwerze. Minusy: -Zerowa aktywność na forum. -Znajomość AMX wymaga przypomnienia. Napomnę że podanie należy pisać po faktycznej poprawie aktywności na forum czy też serwerze. Zachęcam do wchodzenia na forum,oddawania głosu na serwer. Na uwadze trzeba mieć również 2 bany z przeszłości, jednak nie uważam, żeby przekreślały one tę kandydaturę. Jestem na TAK za okresem próbnym.
    4 punkty
  16. 4 punkty
  17. 4 punkty
  18. 4 punkty
  19. 4 punkty
  20. 4 punkty
  21. 4 punkty
  22. koobek.

    Głosowanie na serwer 4Fun!

    805.809
    4 punkty
  23. BerT

    Głosowanie na serwer 4Fun!

    808
    4 punkty
  24. 4 punkty
  25. LskM

    Głosowanie na serwer 4Fun!

    802
    4 punkty
  26. 3 punkty
  27. 3 punkty
  28. 3 punkty
  29. 3 punkty
  30. 3 punkty
  31. 3 punkty
  32. 3 punkty
  33. 3 punkty
  34. 3 punkty
  35. 3 punkty
  36. LskM

    Głosowanie na serwer 4Fun!

    810
    3 punkty
  37. LoOke

    Propozycja zmian - mapy

    Witam. Odnośnie zmian to jestem za wgraniem map takich jak : - cs_max - fy_pool_day - oraz coś typowo z AWP Odnośnie map takich jak ratsy i kosy to nie moja bajka
    3 punkty
  38. 3 punkty
  39. 3 punkty
  40. BerT

    Głosowanie na serwer 4Fun!

    804
    3 punkty
  41. 2 punkty
  42. 2 punkty
  43. LoOke

    Rangi na serwerze :-)

    Witam wszystkich LUZaków na forum 🙂 Nick: LoOke Opis propozycji: Propozycja zmiany którą składam dotyczy rang przyznawanych na serwerze za zdobywanie fragów. Chodzi o to że rangi mogłyby być nieresetowane ( lub np. raz na rok 😁 ) bo wydaje mi się że restart co miesiąc to zbyt często, a wiadomo trochę tych rang i zabójstw do uzbierania jest więc myślę że gracze czuli by się bardziej zmotywowani do grania i ich zdobywania 🙂 Patrząc na ilość killi też cieszy się mordka i po prostu jest to zawsze jakiś prestiż. Śmiało się wypowiadajcie i zobaczymy co z tego będzie 👍 Pozdro 👊 Materiały poglądowe (screen, filmik, link): nie bardzo jest tutaj coś dodać 😉
    2 punkty
  44. LoOke

    Rangi na serwerze :-)

    Lepiej nie dodawać zer 🙂 Na rangę rekruta jest obecnie 300 fragów a po dodaniu dwóch zer było by 30000 😁
    2 punkty
  45. 2 punkty
  46. 2 punkty
  47. 2 punkty
  48. 2 punkty
  49. Scream.

    koobek.

    + GT + Wiek + Poparcie adminów + Zgłoszenia - Wcześniejsze bany - Zerowa aktywność na forum Mimo wcześniejszych zawirowań (bany) i słabej aktywności na forum podanie przyjmuję. Okres próbny - dwa tygodnie. W celu dogadania szczegółów zapraszam na priv. Witam w zespole i powodzenia! Po odbiór rangi zgłoś się TUTAJ
    2 punkty
  50. Karyyynaa

    koobek.

    Jestem na Tak za okresem próbnym. + Osobiście ostatnio bardzo mało mnie na serwerze ze względów prywatnych ale mimo to i tak kojarzę nick i gracza więc to na plus. + Aktywność + Wiek i doświadczenie. Mikrofon również na plus - faktycznie słaba bądź nawet zerowa aktywność na forum - te 2 bany o których wspomniał @ Tomass Myślę że historia z banami się nie powtórzy tylko przestudiuj regulamin serwera jak i forum a będzie git
    2 punkty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.