Skocz do zawartości

LskM

 VIP
  • Postów

    153
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    35
  • Dotacje

    50.00 PLN 
  • Wpisów na czacie

    345

Treść opublikowana przez LskM

  1. No dobra może przesadziłem z dwoma. Jedno by starczyło 😅 w ciągu roku to i tak do zamknięcia na marszałka 😆
  2. Jestem za, można zrobić reset raz na rok i dodać po prostu dwa zera do liczby potrzebnych fragów dla wbicia rangi.
  3. Tak jak napisał madmax i koobek. Grane to samo bo takie mapy wybierają. Jak dla mnie to taka C4 jest jedną z najlepszych map, no ale ludzie wolą grać w kółko 5 map. Lista map do dodania fajna, ale czy będzie to grane ? Można próbować "przebić beton ". Ja jestem za.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.