Skocz do zawartości
Graczu, nie zwlekaj z rejestracją i wrzuć z nami na LUZ!

Privo

[WEB] Webmaster

Privo wygrał w ostatnim dniu 4 Sierpień

Privo ma najbardziej lubianą zawartość!

O Privo

 • Dodatkowe
  [TS3] Zarząd, Admin VB, Mister, Redaktor Naczelny
 • Urodziny
  04.02.1996

Informacje Osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna ♂
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz
 • Zawód
  Kelner
 • Snapchat
  privo96
 • Instagram
  privo96
 • Steam
  PrivoPoland

Ostatnio na profilu byli

5765 wyświetleń profilu
 1. Privo

  Poważne problemy z serverem!

  Hosting PUKAWKA jest atakowany i nawet strona przez pewien okres nie działała, również serwery gier wysiadają - a co za tym idzie również nasz serwer. Tyle w temacie, nie jest to wina po naszej stronie, gdyż spędziłem trochę czasu, później LUZ na sprawdzeniu tego.
 2. Privo

  Zapis zmian na forum.

  - zmieniono grafikę rangi Redaktor (kolor bliższy temu w formie napisu) - dodano rangę Redaktor Naczelny (niewidoczna w legendzie) - dodano rangę Opiekun Grafików (niewidoczna w legendzie) - zmieniono nazwy niektórych for na odpowiedniejsze - poprawiono opcję sygnatur w niektórych grupach
 3. Privo

  Kto napisze po Tobie?

  A jakby inaczej! Może @kieras się obudzi?
 4. Privo

  Kto napisze po Tobie?

  Łyso Ci? @Aluś lecisz!
 5. Privo

  Wywiad z Matthy.

  Przed "lub".. :> Uhm.. Przecinek? Przycisnąłbym również SHIFT także przy "s". To samo co wyżej oraz kolejny przecinek przed "jak". Kolejny przecinek. Aż kipi z daleka tym Mateuszu! Poza drobnostkami jest "gut", czyli widać potencjał. :>
 6. Jeśli ktoś ma coś SENSOWNEGO do dodania w tym temacie to czekam na prywatną wiadomość o chwilowe otwarcie dla napisania swej idei. Rozpatruję rozpiski czy coś wynoszącego do tematu od strony związanej z samym wątkiem, a nie filozofią. Dziecinne przepychanki, następnym razem od razu będę przy innych banach, więc wnioski przyjmuję później.
 7. DEMO: facebook_1.dem @Privo facebook_1 : 03:24 - Mechaniczny przeskok. 5:12 - Spray w jedno miejsce. 5:58 - Triggered na HS'y 8:00 - Triggered na HS 8:40 - Follow wystrzałów za modelem, mechaniczny przeskok na koniec. 16:44 - Skupienie full auto w jednym miejscu. 17:00 - W stronę modelu. 17:32 - Wcześniej bez reakcji na skok z wagonu, teraz, gdy przechodzi spogląda w momencie rzucania granatu przez CT. 22:32 - Recoil w jedno miejsce. 23:04 - Parkinson z M4. @Karol xD oraz @Matthy. Demko 1 De_Train 3:24-3:28 - Nie widziałeś gościa a celownik poleciał aż miło tutaj [przycik WH]. Zdecydowanie +b 5:48 - Dziwny ten przerzut celownika -/++ b 7:58-8.05 -Jedzie przez skrzynke nie slyszłszy typka a juz celownik poleciał aż miło na głowe dla mnie Zdecydowanie +b 11:58 - Jedzie po modelu +b 14:39- Te strzały są na pewno nie naturalne, skoki celownika na lewo i prawo + modelek na fleszhu +b
 8. Jeśli nie ma powiązań z innymi sieciami aktualnie czy za uszami u kogoś u Nas to jest moje błogosławieństwo.
 9. Privo

  Ranga Admin serwerów 1.6

  Były już takie, w ciszy były przedstawiane pomysły zatwierdzone/proponowane przez wyższą administrację i dyskusja jak ktoś chciał coś się wypowiedzieć, a na koniec każdy mógł swoje 3 grosze wnieść i było to omawiane.
 10. Privo

  Ranga Admin serwerów 1.6

  Nawet z dobrego serca, ale lista przygotowana przez admina nie będzie nigdzie widniała dla szerszego grona, gdyż to nie jego stanowisko. Odnosnie rangi, system został tak przemieniony i ustawiony przeze mnie by zmniejszyć ilość rang w legendzie i innych miejscach, ale nadal istnieją i są dostępne do wyszukiwania po danej grupie z serwera. Ewentualne braki w rangach u osób to niedopatrzenie przy dodawaniu lub usuwaniu.
 11. Privo

  Czołem!

  Miło mi również. Daniel jestem. Justyna, cześć!
 12. Privo

  Regulamin Forum

  Aktualizacja regulaminu: 24/03/2018. - Podania - Prośby o odbanowania - ChatBox
 13. Privo

  Regulamin Forum

  Aktualizacja regulaminu: 05/03/2018.
 14. Privo

  Regulamin Forum

  Aktualizacja regulaminu: 04/03/2018.
 15. Hej, cześć i czołem! Chciałbym się do Was zwrócić o małą refleksję, myśl, cokolwiek co wniesie coś do zmian na forum - coś dodać, zmienić czy usunąć. Od wszelakich kolorków, położenia, treści - co jak widzicie i jak Wam by się podobało. Jeśli jakaś zmiana przypadnie mi do gustu, że jest warta wdrożenia postaram się, by ujrzała światło dzienne. Tak więc? Liczę na Wasze propozycje!
p a r t n e r z y

×

Polub nas na Facebooku -

Grupa Steam CS-LUZownia.pl

TeamSpeak3 - DobreWafle.pl [POŁĄCZ »]