Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga


Vac

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze Vac
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę MeFeDrooNiK
3. Powód skargi 1 raz byl w ct został podsadzony, kolejny raz był i nie zabił ct z którym bylem w kampie.
4. Dowód rozpisany ss/demko  http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1905171940-bb_street.dem.zip

 

W razie w 1:0:62958067

(Nie jestem pewny czy to ta mapa ale w 99% to ta. Jesli zła to GameBanana oszukują :()

Edytowane przez Vac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

I znowu ten sam sposób gdy mało jest aktywnych adminów na serwerze, to on zaczął znów łamać regulamin na serwerze. :)

Szkoda ze nie podałeś w jakich rundach się działy te akcje tego demka. :P

 

1 runda tego demka.

Gracz SnIpEr podsadził gracza MeFeDrooNiK pierw mówił do niego wbij do mojej kampy i spadnij. Po chwili gracz (Vac ToJa: zlaz xD)pisze na say`u czyli ty to on mówi *sam wszedłem* fajnie to tak kłamać? Obyś dostał bana a nie *przywileje* bo ty często łamiesz regulamin na serwerze.  Był już taki przypadek z pewnym graczem który rowniez często nie przestrzegał regulaminu na serwerze, aż w końcu dostał bana na 7dni i jakoś się ogarnął. Może to tez na cb zadziała jak przypadku veko? @KoRrNiK@Wojtson@Albertd

Dodam jeszcze ze rzadko veko łamie regulamin na serwerze bo ban 7 dni pomógł wtedy.

 

4 runda tego demka.

Gracz MeFeDrooNiK  współpraca z graczem pinky a powinien go zabić jako zm.

Edytowane przez ef bek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna gracz Mefedronik zabił Vac a pinky zostawił.

Gracz zostanie ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.