Skocz do zawartości

[♻] Tayquil się wita


Tayquil

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.
Mam na imię Dawid i mam aż 21 wiosen na karku. Jestem z lubelszczyzny (widoki w lato coś pięknego)
Wiem, że w tym miejscu powinien być obszerny opis o mojej pasji lecz takowej nie posiadam. Można z łatwością dać mi łatkę randoma, troche cyniczny z czarnym oraz sytuacyjno-kontekstowym humorem. Osobowość to pomieszanie introwertyka z ekstrawertykiem, chociaż więcej we mnie tego drugiegp więc czasem nie potrafię się zamknąć, a czasem słowem się nie odezwę i mam minę jakbym zjadł 10 cytryn. 
Co lubię? Lubie czytać, mimo że aktualnie nie mam do tego weny. Spotykać się ze znajomymi też, lubię mulić w domu przy filmie, denerwować ludzi. Muzycznych talentów brak, chociaż śpiewnie w aucie lub pod prysznicem rokują, że moja kariera muzyczna dopiero się zaczyna. Sport jaki uprawiam, to bieg gdy zaśpię na autobus.  Lubie leżeć całe dnie i myśleć jak mi się nic nie chce, by potem wieczorem leżeć całą noc i myśleć o tym, że zmarnowałem cały dzień nic nie robiąc.
Na codzień studiuję, ale to nie jest coś ciekawego więc pomijamy.
To chyba jestem cały ja.. Jeszcze raz WITAM! ^^

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo KUMPEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.