Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY]Skarga


Sobol:v

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Sobol:v

Godzina, data zdarzenia: 20:11

Mapa: De_dust

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę Psychofan

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:

Opis sytuacji: Strasznie się kozaczy, nie można nic do niego powiedzieć nie ogarnia całkowicie funkcji opiekuna, jak i życia. Dostałem bana na 30 minut. Powiedziałem mu że jest lamusem oraz że nie ogarnia niczego nawet życia. I Niby dostałem perma. Na prawdę?, ty niczego nie ogarnia nie chce wgrać antyflesha czy jak to tam się nazywa, po czym się dziwi że wyzywam za fleshe... nosz kur... Jednak sprawdziłem teraz i dostałem tego perma za słowa :Po chuj rzucasz te flesze jak wbijam się na bsa już, pomyśl kurwa" "Jesteś lamusem i niczego nie ogarniasz nawet życia"

Dodam jeszcze że to mój pierwszy ban za obrażanie nigdy wcześniej coś takiego nie miało miejsca 

 

Przekleństwa to są cytaty które dałem w cudzysłów 

 

Po 1, jakbyś mnie upomniał chociaż raz, to tej sytuacji by nie było, więc dlaczego teraz kłamiesz

Edytowane przez Sobol:v
Mateuszek,
Zachowujemy kulturę osobistą. +1 Warn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 kolego za wyzywanie gracza dostałeś bana na 30 min to nie dużo. Po 2 nie życzę sobie żebyś mi w trakcie bana ubliżał mi. Po 3 wbijasz na serwer to stosujesz sie do regulaminu.

Tyle ode mnie ban jest słuszny nie mam zamiaru dalej drążyć tematu, upominam Cię od kilku mapek o zachowanie kultury, nawet nie słuchasz a pózniej wyzywasz tyle ode mnie.

 

Perm jak dla mnie zostaje.

 

Ps dodam jeszcze że wyzywasz każdego na serwerze, konsekwencje muszą być.

Edytowane przez PsychoFan CSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem problemu. Jeżeli dostałeś bana na 30 minut za obrażanie, trzeba było jak facet to przyjąć na klatę, poczekać te 30 minut, wejść na serwer, ewentualnie przeprosić za wcześniejsze słowa i pyk nie ma problemu. Na swoje życzenie dostałeś przedłużenie za naskoczenie na admina. I mój drogi kolego, niekazdy jest takim dobrym graczem. Mi też co chwile ktoś rzuci flesza, ale nie wyzywam od razu tego kogoś. Tyle w temacie. Dziękuje dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana na 30 min jak się nie mylę za kulturę i po tym jak dostałeś BANA zacząłeś obrażać kolegę od najgorszych to dostałeś PERMA

Sam sobie na to zasłużyłeś nie miej do kolegi pretensji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dowiedziałem i przeczytałem to dostałeś bana na 30min za obrazę  i zacząłeś obrażać @PsychoFan CSL  i w czym problem??? że ci dał bana???

 

I co dowiaduję się podczas czytania tej skargi:

Cytuję: 

29 minut temu, Sobol:v napisał:

Powiedziałem mu że jest lamusem oraz że nie ogarnia niczego nawet życia.

 

29 minut temu, Sobol:v napisał:

Po chuj rzucasz te flesze jak wbijam się na bsa już, pomyśl kurwa" "Jesteś lamusem i niczego nie ogarniasz nawet życia"

 

Po jaką cholerę zacząłeś pisać do niego tak?? Może go to uraziło czy coś innego pomyślał ale chłopie, zastanów się czasem co piszesz i do kogo.

 

 

 

Ps. Chyba ty nie masz "życia" jak piszesz taką skargę ;) Pozdro typie.

Szkoda tracić czasu na rozpisywanie się.

 

BAN SŁUSZNY.

WERDYKT BAN!

 

Jak dla mnie ban za długi. Ale to decyzja @PsychoFan CSL czy Ci skróci czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobił @PsychoFan CSL Zero kultury kolego i jeszcze ciśniesz spine na forum człowieku zastanów się nie raz gdzie i co piszesz i jak się odzywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.