Skocz do zawartości

[♻] [BAN ✘] bezpodstawny ban


BuFFer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , chce rozpatrzenia tego podania powtarzam po raz kolejny ,że ban poleciał na ip a nie na sida. Nigdy nie czitowałem tymbardziej ,że gram na SIDzie. Druga sprawa to taka ,że grałem kiedyś z SOWĄ razem na innej serwerowni i mnie bardzo dobrze zna. Chce by to odwołanie zobaczyli jacyś kompetentni ludzie bo nie traciłbym czasu na pisanie odwołań. Kolejna sprawa to taka ,że nie mogłem o 15 dostać bana gdyż pracuje od 14-22. Kolejnym faktem jest to ,że nigdy nie dostałem u Was na sieci bana. Zawsze gram na swoim nicku i gonie zmieniam. Najwidoczniej ten typ miał to samo ip co ja co się zdarza czasami a moje ip jest widoczne tutaj http://prntscr.com/nvlo29 . Dlatego proszę o UB lub oznaczenie sowy lub kogoś innego i rozpatrzenie tej prośby po ludzku a nie z dupy pisząc ,że ban zostaje bo BL ma takie widzimisię. To ,że gość miał w momencie bana to samo IP nie świadczy o tym ,że to byłem ja no kurwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BuFFer z pełnym szacunkiem do twojej osoby lecz nie znam Cię, przynajmniej nie kojarzę, dlatego proszę się nie powoływać na mnie. Ale to co piszesz ma pewną słuszność. 

 

Coś wam pokażę ,ja mam zmienne IP po każdym włączeniu modemu, wchodzę teraz do bazy danych i proszę : 

Zostałem zbanowany na DD2 ? xD  Nigdy nie grałem na DD2 tutaj xD

ip.thumb.png.f1f8e1e97377f8ffc87450713275a529.png

ip2.thumb.png.f90ef72535774800d8557fc3be0998e0.png

 

 

@KoRrNiK zerknij na to ;) 

Ten sam przypadek dotyczy gracza ,którego zbanowałem kiedyś x krotnie, który ma ip takie jak @BuFFer w odwołaniu:  5.173.48.30

fff.thumb.png.8bb4f496b6aed5918609c743493fdad3.png

 

A to haxior , który miał zmienny sid oraz ip: 

dddd.thumb.png.dd89dc7a0e7811ed89e7f5616b08a7d1.png


Gracz @BuFFer jest do odbanowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sówka ależ oczywiście ,że mnie znasz tylko kope czasu nie graliśmy :) Jak sobie przypomnisz to sobie przypomnisz :)) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BuFFer zobacz czy możesz wejsć na serwer, bo jeśli masz zmienne IP tak jak ja to nie było tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stałe ip i nie moge wejśc na serwer bo: 

 


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin KAPITAN SOWA. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : _ TriXer - 
[AMXBans] Reason : ' activer od sowy ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-LUZOWnia.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 558745036 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 5.173.48.30 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Missing RIFF/WAVE chunks
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmie się ktoś tym w końcu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to twój stały adres ip to tutaj zaczynają się schody, prawdopodobnie nie zostaniesz odbanowany, dlaczego: 

  • Jako użytkownik stałego adresu używasz ip , które zostało wcześniej zbanowane, skąd mamy wiedzieć, że nie byłeś to Ty  jeśli to twój stały adres? 
  • Gdybyś miał zmienne ip to owszem pojawia się możliwość ,że nowo wygenerowany adres pokryje Ci się z jakimś wcześniej zbanowanym (ale ciężko to udowodnić w drugą stronę)

bbbbbbb.png.402ca37538d2b59ed85b6df47192b594.png

 

Mimo, że Cię znam bardzo długo i szanuje ale nie jestem Ci w stanie dalej pomóc ponieważ nie da się udowodnić , że nie byłeś to Ty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać , że trixer zmienia i ip i id i nigdy nie wszedł pod nickem Annihilation squad | BuFFer. A skoro to bym był ja to po co bym pisał odwołanie ? Skoro zwyczajnie bym mógł zmienić adres ip i dalej sobie grać pod innym nickiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.