Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]ELOO MELO WITA


Psychopata

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam na imie Szymon mam lat 17 kiedyś już tutaj byłem, ale musiałem zrobić sobie przerwę od CS 1.6 potrafię tworzyć serwery jak i również być dobrym adminem (bywałem adminem na dwóch dużych sieciach, ale nie będę ich tutaj wymieniał, bo nie chce reklamować) moją pasją są motocykle od tego roku będę chodził do 1 Technikum na kierunku Teleinformatyk pewnie zapytacie się jak to masz 17 lat i dopiero pierwszy rok w technikum dla tego jestem w pierwszej klasie po wakacjach, bo ten rok nie zdałem z powodu frekwencij 15% obecności jak łatwo obliczyć jest to jakieś 2-2.5 mies w szkole resztę nie chodziłem niestety zawaliłem, ale jak się mówi uwarzyłeś piwa teraz je wypij, kiedyś posiadałem kilka swoich serwerów np:mixowy 4fun basebuldier oraz de_dust2 (classic) kiedyś dużo tutaj na forum działałem, ale zaprzestałem, ale powróciłem i będę dalej działał i wspierał forum jak tylko będę mógł :D PS zajmuje się grafiką komputerową od 3-4 lat jakoś tak nie pamiętam dokładnie kiedy zacząłem

Edytowane przez ELOO MELO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, długie te jedno zdanie napisałeś. Frekwencja słaba ale z polskiego to pewnie było 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mojito napisał:

Siema !

oooo siema :D witam kolege z serwera :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.