Skocz do zawartości

[♻] [BAN ✘] [BAN ✘] ban txt


Kolejarz1910

Rekomendowane odpowiedzi

Ten podest psuje grę i jest uznawany za txt z tego co mi wiadomo, sam dawałem za nie ostrzeżenie i z 2 bany. Decyzja do @ProToTyp co dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa txt nawet prototyp wywalil by za to a dostales na 3 h po mimo ostrzezen dalej tam wchodziles i nic z tego nie robiles sobie jak pisali ci admini zebys tam nie wchodzil

 

293g8bb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skanować jak skanować ale jak jesteś w rogu po prawej jak i po lewej widać wszystko przez txt jak na dłoni - a co do skanowania to i tak każdy skanuje za barierki jak i z dołu . na mapie dust wybiegając od tt przed trupem też skanuje każdy to nie jest zabronione . skanuj do woli ale nie właź tam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to txt sam za ta kickowałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak bardzo wam przeszkadza, że to jest txt to zablokuje i nie będzie się dało wskoczyć i po problemie. Pasi???

 Klaun Szyderca,
Zablokuj ale nie całe. Tak ostatnie 30%. Tak tylko żeby nie można było wejść tam gdzie prześwitują ściany.
ProToTyp,
tak, prosimy o blokadę bo za każdym razem piszemy ostrzeżenie a i tak jak widać nadal włażą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @Klaun Szyderca to nie jest pierwszy wybryk i miał dawane warny xD wszystko prawidłowo :) i cały podest nie 30% :P 

 Klaun Szyderca,
A ja bym zrobił 30% xP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

ProToTyp,
txt - od 5 min. do 3 h. - recydywa ban maksymalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.