Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Straty po aferce (luz,mateuszek,smile)


Psychopata

Rekomendowane odpowiedzi

Powstały duże straty po tym wszystkim ponieważ zostały odebrane rangi ludzią którzy bronili albo ogólnie wypowiedzieli się na chatboxie mi został odebrana ranga luzaka za to że na ts3 powiedziałem jedno zdanie (Luz mateuszek miał 6 h jh i co pracował równo z nimi dawał rade wiec czemu nie możesz dać szansy) reszta też oberwała ale niech sami napisą co zostało  odebrane @Megi@ola :> i reszta proszę o wypowiedzenie się ja będę walczył o swoje rangi 

Edytowane przez Psychopata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzak został zabrany każdemu kto posiada jaką kolejek range np: admin 1.6, grafik, redaktor itp

Luzaka dostaje się wtedy gdy ktoś coś zrobił na luzowni i posiada jakiś staż nie będąc już w administracji.

 

Najłatwiej tak wytłumaczyć jak ktoś nie zrozumiał.

 

 

Janek posiada admina, po jakimś czasie dostał opiekuna był dobrym opiekunem jednak postanowił zrezygnować np: z powodu braku czasu. Janek dostanie wtedy luzaka. Po kilku miesiącach jednak Janek wraca na sieć i dostaje admina i wtedy ranga luzak jest odebrana i nadana admin.

 

Luzak = zasłużony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KoRrNiK napisał:

Luzaka dostaje się wtedy gdy ktoś coś zrobił na luzowni i posiada jakiś staż nie będąc już w administracji.

 

właśnie a ja nie mam stażu w administracji, bo z tego, co wiem administracja zaczyna się od Moda :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Psychopata odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.