Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Skarga - Psychopata


 ef bek

Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

Chciałbym złożyć skargę na szanownego grafika @Psychopata który po raz kolejny łamie regulamin na forum.  :lol:

W tym dziale dal około 3 strony tematy do (kosza) zamiast je dawać do (archiwum) --> 14.1. Tematy przenosimy do archiwum najwcześniej po 2 tygodniach od jego zamknięcia, jednak pozostawiając przynajmniej jeden jako przykład.

Link do działu kosza --> https://cs-luzownia.pl/forum/109-kosz/

 

Według mnie on powinien zyskać degrada ze stanowiska grafika bo to już nie pierwszy raz kiedy łamie regulamin na forum. Mam nadzieje ze administracja zrobi coś z tym. @KoRrNiK@Boziak.@SNICKERS@`smile.@NWN_LUZ@ProToTyp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.9cfd4e71e4f8a25caff730dd0b8edcb3.pngOne są z archiwum zleceń i proszę zobaczyć daty. Zlecenia zostały wykonane ROK TEMU :)  a przykładów mamy dużo więc przestrzegam ten punkt 14.1. Tematy przenosimy do archiwum najwcześniej po 2 tygodniach od jego zamknięcia, jednak pozostawiając przynajmniej jeden jako przykład.

 

 

 

 

Zostawiłem w archiwum aż 2 strony zleceń :) zgodę na czystki dostałem od @JOKER XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Psychopata na czystki Ci nie dałem zgody a na porządek, tak są to stare tematy które można przenieść do kosza bo Archiwum też jest obciążeniem dla forum "co one tam pomogą ? ". Co do Pana który zakładał temat, dlaczego szukasz dziury w całym ? Tematy były stare i nie wiem czy to zazdrość czy to czysty narcyzm żeby takie sprawy pisać i aż zakładać tematy? zgłoś posta jednego a Ty robisz dym jakby pół forum znikło. Temat zamykam i czekam na decyzje czerwonych. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  iku. ツ zmienił(a) tytuł na [ZAMKNIĘTY] Skarga - Psychopata
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.