Skocz do zawartości

[BAN ✘] Stały gracz, a odpał - dostał ub.


penqu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, piszę dopiero teraz, bo ktoś naprawił hltv - dzięki :)

Sprawa V0N0MA - 

LINK DO AMX BANS http://csluzowniapl.e-kei.pl/bans/ban_list.php?bid=18805

 

 

Na demie w 1:50 widać, że kolega odpalił się w 1 rundzie - zobaczcie sobie 1/2 prędkości. Dostał UB bez sprawdzenia dema. Antycheat buguje się tylko w przypadku SPEEDHACKA jeśli masz problemy z netem i teleportuje gracza. 

 

LINK DO DEMA- https://www.szybkiplik.pl/download/fc2b4f53417d8ec23158c43d7b3fa8d9.html

 

Teraz kwestia tego czy to świadome zagranie, odbanowanie 'na gębę', czy kolejny babol. To już nie mi oceniać. 

 

@ProToTyp @NWN_LUZ @SNICKERS @KoRrNiK

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był OP na DD2. To już rozumiem dlaczego takie szybkie UB bez weryfikacji dostał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, penqu napisał:

Był OP na DD2. To już rozumiem dlaczego takie szybkie UB bez weryfikacji dostał. :)

Dlatego że Sowa to samo miał jak bana dostał i dostał Ub ponieważ ruchy myszką szybko zrobił i po temacie a nie wiem grałem troszkę lat z Tym Venomem i wiem że on nie Haxuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszek, jesteś rzekomo BL który powinien być bezstronny i subiektywnie podejść do sprawy, a nie dawać UB bo 'na pewno błąd'. :)

Zobacz demo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robimy tak temat przenoszę do Kącika Bli i tym sie zajmiemy :) Po sprawdzeniu demka i rozpisce temat się ukaże.

@PIETRUCH @Adas esperal @JOKER XD

 

Sprawdzamy demko ;)

Edytowane przez Mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak jak napisałem Penqu 1 cfg i jakiś recoil a druga że go antycheat złapał bo u mnie five seven strzela w kosmos a tu jeszcze jakis przeskok na typa widze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIETRUCH Masz 100% racji co do strzałów które lecą w kosmos i wgl, Antyczit zadziałał poprawnie bo każdy strzał a było ich 12 i prawdopodobnie były ostrzeżeniem. Moim zdaniem @penqu zasługujesz ode mnie na Piwo, które ja stawiam i płacę jeśli będziesz chciał się poznać, dzięki wielkie. Nie musisz od razu pisać aż tak ostro, pomylić się jest ludzkie, nie jedna osoba mówiła o drugiej że mogłoby rękę oddać a teraz ? Ręki by nie mieli xD Pozdro Mordqo ;) 

 

P.S. Zaufanie jest dobre ale kontrola jest najlepsza ;) 

Edytowane przez JOKER XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1;50 +b brak rozrzutu broni # no recoil

Dla mnie chłopaka jedzie na bez rozrzutu i dziwne przeskoki celownika,  Penqu masz rację ale z nim grałem i nie haxowal trudno widzę że ludzie się zmieniają dla mnie brak ub. Wrócę do domu to werdykt zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.