Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY]Bany za darmo ?! Co to wgl ma byc.


DZIWNY TYP.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak, wrzucam tutaj wszystkie informacje na temat tego gościa co dostal bana, a Wy dzisiaj nic nie zrobiliście, tylko ban został i zamknęliście temat. Z tego co widać pod tematem tego bana to: gracz pisze odwołanie, Mateuszek odpowiada, ze Pigula ma demko rozpisać. Po czym Bloody wstawia jakiś temat dawny, ze gracz dostal bana za AIM na non steam. Pietruch zamyka temat, ban zostaje. Nie da się już tego demka starego otworzyć, które wrzucil jakiś gracz, wiec nie mogę za bardzo ocenic poprzedniego tematu. Ale kur** jeśli tamte demko było sprawdzane i oceniane tak jak np. moje, a przypuszczam, ze tak za pewne było, bo wiekszosc ludzi to chyba dostala się na swoje stanowiska na "paszport Polsatu", tak już zostawię temat i przejde do tego swiezego, z dzisiaj. Wrzucam demko, które jest z 13.07.2019r., tego demka nawet nie trzeba rozpisywać, nie z tego powodu, ze gracz latal z AIMem i mu się celownik trzesie, tylko z tym, ze na tym demku nie ma się o co doczepić (max mogl mu zrobić ssy). Typ dostal bana chyba, za to, ze admin Pigula dostal od Niego glowe, bo sam nawet nie wiem za co On mu tego bana dal. Gralem w tym czasie na serwerze, kiedy ta sytuacja miała miejsce i nawet gracze byli zdziwieni. Weźcie się ogarnijcie i nie dawajcie ludziom banow tak jak Wam się podoba, wina jest to, ze macie takich ludzi tutaj na Sieci. Wezcie się ogarnijcie, haloooooooo. Już czas!

 

PS: Nie wiedziałem w jakim temacie to napisac, wiec napisałem tutaj. Chodz bardziej to pod skarge podchodzi, na ludzi, którym najwidoczniej nie chce się ruszyc trochę dupy, jak i glowy.

 

Link do jego tematu z dzisiaj: 

Link do demka: https://www31.zippyshare.com/v/Y0qFd1yU/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje perm za wejscie na aktywnym banie.  Taki jest regulamin. 



* Wejście na aktywnym banie -  perm. 


Tutaj mozesz złozyć skargę. https://cs-luzownia.pl/forum/77-skargi/


Pozdrawiam, życzę miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.