Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY]Propozycja odnoscie aktualnego stanu edycji serwera.


 ef bek

Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

1. Czego dotyczy propozycja:  Witam jestem zaskoczonym tym ze praktycznie sama administracja gra bardziej na tej edycji niż stali gracze jak przypadku poprzedniej edycji. Zapewne ktoś zwrócił na to uwagę lecz przejdźmy do rzeczy. A wiec tak od kiedy jest zmniejszony exp czyli nowa edycja gra mniej osób na serwerze niz przypadku poprzedniej edycji. No bo bez vipa czy tam jakieś plecaki gracze maja trudniej do wbijania lvl i jak widać za bardzo im się nie chce tyle wbijać. Myślę ze poprzednia edycja może było za szybki exp ale wtedy chociaż grało o wiele wiele więcej osób na serwerze. :D  A teraz jak widać praktycznie sama administracja serwera i jacyś stali gracze graja. Moja propozycja jest taka by jakoś przywrócić ten exp z poprzedniej edycji lub x2 zwiększyć tego expa żeby bez vipa im nie było za trudno wbijania tych lvl itd.

 

2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne:  Myślę ze zwiększenie expa by pomogło serwerowi i by bardziej był serwer grywalny przez graczy.  Zapraszam do wypowiadania się w tym temacie przez graczy i jak administracji serwera i jak opiekunowie tego serwera. @KoRrNiK@Wojtson@CZOKOMOKO

 

3. Link jeśli jest:  ---

 

4. Twój nick z gry: fb???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze  jak startuje serwer to każdy powinien mieć takie same szanse. 

Sklepsms jest wyłączony wiec nikt nie powinien mieć vipa lecz opiekunowie niestety jak zawsze musza miec jakaś przewagę nad innymi. Według mnie kazdy powinien dostac tego vipa lub nikt tyle w temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie zdecydujcie wreszcie!

 

Jak robimy łatwą EDYCJE to wy chcecie trudną a jak robimy trudną edycje EXP mniejszy ITP to już takiej nie chcecie. Ludzie weźcie się ogarnijcie i zdecydujcie jaką chcecie EDYCJE " ŁATWA? " " TRUDNA? "

 

Bo jak robimy to zawsze źle / Reset też źle. Wszystko wam nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystko pasuje exp nie jest zły poprostu trzeba grać i tyle 

Zauwazylem tez to że graczy wchodzi więcej gdy jest jakiś admin byłem sam z najsikem na serwerze przyszedł @De_nY odrazu z 2 OSB zrobiło się 8-10 OSB tak samo jest jak wbija @KoRrNiK @CZOKOMOKO @Wojtson

KoRrNiK,
No ale wiesz... Nie będziemy siedzieć na serwie 24/7 xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @KoRrNiK ja was wszystkich rozumiem każdy też ma pracę i swoje potrzeby ja myślę że jeśli im się trudno wbija ten exp to zrobić ankiete na forum i dać ogłoszenie na serwie żeby było jak najwięcej osób i dać każdemu po np 5 skrzynek umarlaka i przeklętej żeby każde dostał z niej coś do seciku czy coś i odrazu lepiej by im się grało zrobić na serwie tam 2 razy w tygodniu pytania np ich 10 pyta kto zbierze najwięcej pkt wygrywa tam ulepszenia czy cos by bylo widać że jednak coś do wygrania jest żeby było łatwiej wbić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł reset serwer full źle się exp wbija 4 osb na serwie ... Myślę że te skrzynki były by dobrym rozwiązaniem zamiast exp zwiększać może wkoncu by coś się zadziało z nimi i wiedzieli by że warto wpaść bo można coś zarobić czy coś tak jak te pytania 1,2,3 miejsce wygrywa a reszta za udział NW po 5 wzmocnień coś takiego

 

 

 

 

Sorki @CZOKOMOKO ale na tel jestem

Edytowane przez PALACE
 CZOKOMOKO,
używaj opcji edytuj :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
-> ZAMKNIĘTY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.