Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY]OPinia Odchodze!


Gienkoskyy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie mnie tak traktować i ddosować to ja mam z wami gadać grać?? Proszę @ZuzzaWypowiedz sie bo ja Odchodze!

Edit:Wypowiedzenie się @De_nY na dc "jeżeli dochodzisz dlatego że stawiasz swój serv to nie ciesz się tym servem bo będzie wywalany co minute i nikt nie będzie przez to grał dziękuje do widzenia"

Edit v2: Kazali mi spiewać piosenke jak nie to ddosująm

Edytowane przez Gienek4333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Po pierwsze napisz temat według wzoru jeśli to ma być skarga.

Po drugie masz jakieś dowody postaci nagrania lub inne oprócz zwykłego pisania?

Po trzecie jeśli faktycznie tobie kazali śpiewać żebyś nie miał od ich strony * ddosy * to debile z ich strony oczywiście jeśli to nie fake info. Był już podobny przypadek odnoście zmuszania pewnej osoby do śpiewania lecz coś innego niż *ddosy*.

Po czwarte może oni po prostu cb trollowali ze niby ci dają te *ddosy* a prawda może być inna ze ktoś z  twojej rodzinny po prostu coś robi i obciążają ci internet. 

 

Jeszcze jedno Gamol @Gienek4333 zostań z nami na serwerze i nie odchodź przez nich po prostu ich ignoruj a nie dajesz się tak łatwo im. :D

@De_nY Jeśli te groźby są prawdziwe to jak byś ty się czul jak by ci tak grozili? Bez sensowne zachowanie z twojej strony na dodatek to jeszcze jest dzieciak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miej dystans mordo szkoda odchodzi z serwera dlatego że ktoś cię wyśmiewa ignoruj ich i ich zachowanie co pisze poprostu przeczytaj co piszą i nie wypowiadaj się jeszcze będą cię przepraszac graj jak grasz rob co chcesz nie daj się im manipulować poprostu nie zwracaj na nich uwagi   

 

Z Pozdrowieniami i zachęceniem do dalszej gry 

PALACE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fb normalnie a jak miałbym się czuć po prostu bym to zignorował i tyle i nie brałbym tego na poważnie ale niektórzy biorą to aż za poważnie 

a ty @Gienek4333 nie odchodź graj dalej wole żebyś ty grał i żebym ja miał spokój z fb zamiast tego jakbyś nie grał a fb co chwile że przeze mnie odchodzą gracze

i to chyba będzie nawet lepiej jak ja odejdę 

@Gienek4333 po prostu nie zwracaj uwagi i nie słuchaj jak mówią coś o tobie że tak powiem "miej wywalone" i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
23 minuty temu, De_nY napisał:

fb normalnie a jak miałbym się czuć po prostu bym to zignorował i tyle i nie brałbym tego na poważnie ale niektórzy biorą to aż za poważnie 

a ty @Gienek4333 nie odchodź graj dalej wole żebyś ty grał i żebym ja miał spokój z fb zamiast tego jakbyś nie grał a fb co chwile że przeze mnie odchodzą gracze

i to chyba będzie nawet lepiej jak ja odejdę 

@Gienek4333 po prostu nie zwracaj uwagi i nie słuchaj jak mówią coś o tobie że tak powiem "miej wywalone" i tyle 

 

Jeśli ty rezygnujesz z admina i jak odejdziesz z serwera to ja wtedy rowniez to zrobię. Bo bez ciebie na serwerze nie ma sensu grac na nim wiec nie rezygnuj z admina i jak serwera deniacz. A czy ja coś mówiłem ze przez cb odchodzą gracze? Nie po prostu nie ma sensu pisać groźby komuś i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah wy moje dzieci jak wy tak możecie robić 

Macie po uwadze 

A i gamol ddosy nie trwają sekundę więc ktoś ci w domu siedzi na necie i nie płacz tak tym na dc. 

Albo idź do powera się pożal 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, De_nY napisał:

fb normalnie a jak miałbym się czuć po prostu bym to zignorował i tyle i nie brałbym tego na poważnie ale niektórzy biorą to aż za poważnie 

a ty @Gienek4333 nie odchodź graj dalej wole żebyś ty grał i żebym ja miał spokój z fb zamiast tego jakbyś nie grał a fb co chwile że przeze mnie odchodzą gracze

i to chyba będzie nawet lepiej jak ja odejdę 

@Gienek4333 po prostu nie zwracaj uwagi i nie słuchaj jak mówią coś o tobie że tak powiem "miej wywalone" i tyle 

Dokładnie ignoruj życiową parufko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.