Skocz do zawartości

Unban [Derwen]


Derwen

Rekomendowane odpowiedzi

[COLOR="#800000"][COLOR="#800000"][B]Nick podczas gry:[/B][/COLOR][/COLOR] Derwen
[B][COLOR="#800000"]Admin, który dał ci bana:[/COLOR][/B] Venom$ (nie jestem w 100% pewien czy taki miał)
[COLOR="#800000"][B]Powód Bana:[/B][/COLOR] Wrzuć ss
[COLOR="#800000"][B]Dowód w postaci dema/screena: [/B][/COLOR]
Ponad 5 razy pakowalem je bo nie wiedzialem gdzie je wrzuca :D

[url]http://www18.zippyshare.com/v/whvd8sTW/file.html[/url]

[B][COLOR="#800000"]Data, Godzina otrzymania bana[/COLOR][/B]: Około 19 [7.12.2016]
[B][COLOR="#800000"]Twoje IP/SteamID[/COLOR][/B]: 185.113.32.153
[COLOR="#800000"][B]Komentarz:[/B][/COLOR]Otrzymałem bana na serwerze z tym ip [94.75.91.114:27015] za prawdopodobnie używanie nielegalnego oprogramowania.Rozumiem, że dostałem bana na sprawdzenie mojej nie winności i zgadzam się z tym.Proszę o szybkie rozpatrzenie btw nie mam pewnśćci czy zrobiłem poprawnie tą prośbę o ub.
[B][COLOR="#800000"][COLOR="#800000"]Wydruk z konsoli[/COLOR][/COLOR][/B]:Nwm o co chodzi, jestem nowy z tego typu banami.

Edytowane przez Derwen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshoty wszystkie piec spakuj w jedno archiwum winrara w folderze ze screenami i dopiero wrzuc na hostnig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.