Skocz do zawartości

kampienie na respie


Son Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie żeby zrobić ograniczony czas na kampienie na respie ? na większości serwerów jest tak, że można kampić maks 1min lub 30 sekund, a jeśli się dewiant nie zastosuje do tego to slay lub ban na 5 min. Trochę to wkurza jak jakiś "pecik" kampi przez całą mapę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sama nazwa wskazuje jest to serwer 4fun więc nie ma zakazu kampienia, może robić co chce i z tego korzysta, sam bym był za tym żeby nie kampić no ale co ja mogę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dla większości graczy przeszkadza, to przydałoby się coś z tym zrobić ? przecież serwer jest dla nas, graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że nawet dwa miesiące bo administracja bo w dupie serwer.Żadnych nowości

[COLOR="#008000"]Masz 14 lat i takie przemyślenia?! Desperat, proszę się w ten sposób nie wypowiadać o pracy Administracji, bo nie wiesz co robimy i ile mamy do roboty. Zanim coś napiszesz to przemyśl to ze 30 razy :D
Pozdrawiam SNICKERS[/COLOR]

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mi to nie przeszkadza, chce niech siedzi :D Ale faktycznie większości graczom to przeszkadza jak jakiś "młotek" siądzie gdzieś i w kulki leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun to znaczy kampić 2 minuty na respie za skrzynką ? hahahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dla tego co kampi to jest własnie zabawa na jaką liczy na serwerze? nie wiesz co siedzi w głowie tych ludzi więc się nie wypowiadaj w imieniu innych :)
tutaj jest potrzebne zmienić serwer z 4fun na FFA, bo ludzie mając odznak 20 i mając dużą przewagę nie "potrafią" podłożyć bomby ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach 4FUN nie ma celów mapy czy zakazu kampienia a tym bardziej siedzenia na respie, tak samo jest autolama gdzie na innych serwerach jest blokowana.

Taki DD2 czy GO Mod powinien mieć czasówki na np. wyjście z respa, czas do którego można zwiedzać mapę i iść po pakę itp., ode mnie głos na nie wobec tego by zmieniać to na tym serwerze.

P.S. Dużo nowych graczy by zabić tych "lepszych" (więcej odznak) będzie siedziało gdzieś w takich miejscach by ich zabić bo jak inaczej mają to zrobić gdy tamci mają już prawie wszystko? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4FUN jak sama nazwa wskazuje dla zabawy. Czyli to jest serwer tak jak pisał PRIVO bez celów mapy.. I czy takie kampienie przeszkadza wiadome , że jest to czasem irytujące , ale to jest tylko gra i zabawa bez żadnych jakich kol wiek zasad ..

P.S. No chyba , że używasz programów niedozwolonych :D

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna zasada jako jest na 4fun to nie utrudnic gry innym . tyle w temacie Ni ebedziemy dla was zmieniac zasad ktore akceptujecie wchodzac na serwer.Jk chcecie miec zakaz kampienai proponuje wybrac inny mod.

Zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.