Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ✔] Pigula skarga


wloczykij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: CT BABEE

Godzina, data zdarzenia: kilka dni ale dziś pisze bo przesadza

Mapa: de_eldorado

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę  HTH-Pigula

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:  0:1:466948187

Opis sytuacji: 

Od 2 tygodni gram na serwerze, a co wyprawia ten admin przechodzi ludzkie pojecie. Po zabiciu go pisze swoje uwagi na say i wylewa smutki skąd wiedział lub dobre info. Według mnie jako adminowi nie pasuje oskarżać kogos o czitowanie. Na pewno macie taki punkt w regulaminie. Na dodatek widziałem już identyczna skarge na pigule. Chyba czas się wziąć za tego adminka 

 

SS z jego tekstami:  https://www66.zippyshare.com/v/A2mHNPru/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Sam byłem świadkiem takiego zachowania, robi to notorycznie. Teraz już nie wyzywa, tylko "prowokuje", posiadam ssy, jak i demka pokazujące, że nie jest to pierwszy raz. Mi zarzucaliście, ze jestem toksyczny i prowokuje, a tu macie przykłady, że macie takiego admina co cały czas to robi. Ciekawe jak teraz będzie się tłumaczył, może mu się drugie dziecko urodziło, albo adoptował psa/kota i przez to ma takie zachowania. ;)

 

PS: Jak chcecie więcej dowodów, proszę pisać.

 

Jednak dodam demko, w którym można usłyszeć i zobaczyć jak Pigula prowokuje i płacze.

https://www92.zippyshare.com/v/ARgoDa2u/file.html

Edytowane przez DZIWNY TYP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że admin ma podejrzenia co do gracza to nie powinno was to obchodzić ale widzę że zmowa jest przeciw niemu.

@HTH-PIGULA Masz podejrzenia nagraj demko trudno ci 5-10 min poświecić żeby go sprawdzić.

@DZIWNY TYP. Co to za demko tam nic nie ma na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko od @DZIWNY TYP.

Ok. 05:50 piguła mówi ,,Kjk, ktoś siedzi na spect drugą runde a Tobie już nie idzie, ciekawe". Jak dla mnie, jest to sugerowanie, że gracz czituje.

No i na ssach od CT też widać, że oskarża o czity.

Sytuacja się powtarza, więc zmowy nie widzę. Admin łamie regulamin, to i skarga jest. 
Skoro jest adminem i widzi, że gracze czitują, to czemu dalej bana nie mają? Dla mnie jest to toksyczne zachowanie i admin serwera nie ma prawa osądzać o czity. Ma narzędzia, żeby cziterów banować, a on publicznie oskarża.
 Admin powinien zostać ukarany a nie pouczony tym razem.

 

Cytuję regulamin 4fun: ,,1.3. Zakaz publicznego osądzania kogoś, że gra na wspomagaczach od tego jest u@ (say_team @tekst).  

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIETRUCH, typ do mnie gada, że "admin wbił na specta, to już mi nie idzie", potem do dodatkowo jeszcze pisze jakieś głupie rzeczy w kolejnych rundach. Dla mnie jest to zwykłe prowokowanie i sugerowanie, że ktoś coś ma. Dostał ostrzeżenie i teraz boi się, że jak znowu kogoś obrazi lub osądzi o "haxy" wyleci, więc bawi się właśnie w takie prowokowanie. Naprawdę ile to jeszcze będzie trwało, typ od 2 miesięcy ma w głowie coś zakodowane, że jak ktoś lepiej od Niego bije, to od razu coś ma. A jak widać, to nie tylko w moim przypadku robi takie rzeczy. On jest kur## adminem, a nie jakimś dzieciakiem co nam będzie płakał co mapę, że coś mamy. I jaka ma być niby zmowa, jest takie zachowanie u Niego, to jest u nas reakcja, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Skarga: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

ProToTyp,
Regulamin serwera: 1.3. Zakaz publicznego osądzania kogoś, że gra na wspomagaczach od tego jest u@ (say_team @tekst).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.