Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Skarga - JOKER XD


KartoFelek

Rekomendowane odpowiedzi

nick: KartoFelek
nick admina:  JOKER XD
opis sytuacji: czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, dlaczego ten oto osobnik który nazywa siebie adminem, obraża mnie publicznie na czatboxie? (dla nie kojarzących, zgłosiłem dziś czitera, ale admin uznał że nie jest odpalony i zostałem zignorowany, po czym sam rozpisałem demko i ten oto admin musiał przyznać mi racje, co jak widać bardzo go zabolało, ale ostatecznie i tak tego nie zrobił). otóż wchodzę sobie na czatboxa i widzę co piszą ludzie i widzę rozmowę tego śmiesznego adminka z graczem @DZIWNY TYP.  i widzę przytoczenie mojej wiadomosci do tego właśnie admina: ,,@DZIWNY TYP. dokładnie ale jak ktoś wyzywa i niedawno mi pisze cos takieg //następnym razem mógłbyś wziąć pod uwagę to co pisze a nie pisać że się mylę i robić sobie ,śmieszki, z innymi adminami. ja nie zgłaszam ludzi których podejrzewam, tylko tych co do których jestem pewien że coś mają. nie wiem dlaczego moją pomoc traktujesz jak bym ci ubliżał, ale jeśli masz mnie prowokować to już lepiej nic nie pisz\\. NO CHYBA COS MA Z GŁOWĄ wink.png  ( //- oznaczyłem swoje słowa) i tu się pojawia problem otóż cytując admina ,,dokładnie ale jak ktoś wyzywa,, - NIGDY tu nikogo nie wyzwałem ani nie obraziłem, to jest publiczne obrabianie d*py, mało tego kolejny raz cytując ,,NO CHYBA COS MA Z GŁOWĄ,, to jest publiczne obrażanie garcza. tak właśnie są traktowani ludzie którzy pomagają na sieci? zgłaszając cziterów i rozpisując demka? niewiarygonie wielkie ego admina nie pozwoliło mu przyznać się do błędu, a oprócz tego obsmarowuje mi dupe. brawo ;)) mam nadzieję że odniosą się do tego ludzie kompetentni, nie tacy jak ten oto admin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewna, ale tu chyba nie chodziło o Ciebie lecz o gościa, który miał wrzucić ss, których rzekomo nie miał. 

Edytowane przez Megi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też się tak wydaje, chodziło o typa co ssow nie miał, znowu jak jakieś dymy to ja jestem... masakra xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli cytuje moją wiadomość którą mu wysłałem to o kogo może chodzić? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publicznie Ciebie nie obraziłem a po drugie gdzie jest tam jest Twój nick w mojej wypowiedzi? Wypowiedź nie była kierowana do Ciebie a Twoja wypowiedź dałem jako przykład do innej sytuacji. Jeśli Cię obraziłem to sry ale to Ty sam pokazujesz co i jak? To Ty teraz prowokujesz. Mamy wyciągnąć wszystkie Twoje wpisy z chatboxa i cały spam? Przepraszam Cię za to ale to Ty szukasz dziury w całym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytujesz całą moją wiadomość i kończysz to słowami ,,NO CHYBA COS MA Z GŁOWĄ,, i to ja prowokuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 zbyt pochopnie podjąłem decyzje. przepraszam. ale nie życzę sobie cytowania moich słów w takim kontekscie. a Ty Joker łaskawie mogłeś odp na wiadomość, co by nie doprowadziło do takiej sytuacji. temat do zamknięcia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  iku. ツ zmienił(a) tytuł na [ZAMKNIĘTY] Skarga - JOKER XD
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.