Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]nowy vip itp


wloczykij

Rekomendowane odpowiedzi

Pany tak spierdolic server to naprawdę trzeba mieć talent. Vipy nie dzialaja lub same się wieszają. Kupowianie ulepszeń nie działa albo jak się kupi to za chwile to znika./ Dobrze ludzi zrobilsicie w chuja. GZ 

Zapomnialem dodac ze można mieć 2 HE, 3 Flashe i 2 smoki. Dodatkowo HE zabierają chora liczbe dmg z kevem bo kolo 50-60 . 

Edytowane przez wloczykij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobcie ... serwer FFA w takim przypadku, bo to obok 4funa nie leżało, jeszcze żeby kevlar zabierać. Dosyć, że kupujesz vipa to musisz jakieś śmieszne monety wydawać na ulepszenia, po czym wydałem ponad 5k monet mapa się zmieniła i gówno miałem z tych ulepszeń, na nowo trzeba kupować. Wielka P O R A Ż K A

 

Wgl przed wprowadzaniem jakiś zmian powinno być info na forum, a nie, że Wy sobie coś zmienicie a później ludzie nie wiedzą o co chodzi. Ale gratulacje za pomysł, żeby z ludzi siano "wydoić". elooo

 JOKER XD,
Bez wulgaryzmów proszę następnym razem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie jestem zadowolona,kupiłam różne ulepszenia,wyszłam z serwera ,kiedy ponownie weszłam musiałam od nowa kupic wszystko,a monet już nie miałam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie błąd a specjalne działanie @NWN_LUZ ;) jeśli chodzi o zmianę Vipa, jego zasada działania może być błędem jak opisał @Boziak.. Czyli brak zapisu wykupionych ulepszeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dziś evovipa, co mape 3 runda i znika :( kupilem podwojny skok za monety i sie to zresetowalo po czym od nowa musze kupic za monety ktorych nie mam (stracilem 1000 monet ) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie srac

ogniem bedzie dzialalo.Vip włączony wczoraj wieczorem a sracie sie jakby to trwało wieki .Bedzie dzialac i nikt nic nie straci a zwlasza jakie zarane monety jak by to bylo co najmniej złoto 48 karatowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to weźcie zrobcie tak jak było wczoraj po południu i sobie grzebcie, a nie, teraz każdy kupuje po czym ulepsza i gowno z tego jest, jak zaraz tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zapis był ok ale lądowanie kopnięte poprawione i dziękuje za uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
-> ZAMKNIĘTY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.