Skocz do zawartości

[UB ✔] [BAN ✘] ub dd2


Aleks

Rekomendowane odpowiedzi

braciapp.demDobra. Macie :D  Inaczej nazwane bo na początku kogo innego nagrywałem :D 

 

18:33 - idzie wcelowany, gość jeszcze nie wyszedł zza skrzynki, a ten już strzela. (Strzał też zaskakujący, ale może to po prostu błąd)

18:36 - albo celownik albo ręce mu się trzęsą :D

19:44 - możliwe że słyszał jego podskoki, albo widział że tam jest :D Wcześniej jak wychodził z gali nie było widać że gość się tam chowa

19:49 - może to przeskok w demku, jakieś opóźnienia w przesyłaniu klient-serwer, ale spójrzcie gdzie celownik a gdzie padł strzał (rozumiem rozrzut, to że był w ruchu)

20:36 - zaczyna strzelać przed tym jak gość biegnie w stronę bramy

 

21:20 - może to tylko błąd, a może włączył Cheaty sprawdzić gdzie kto jest ? 

21:36 - gość za bramą, nie mógł słyszeć że tam jest - ale już strzela zanim ten wyjdzie.

21:58 - dostaje flashe, ale potrafi się schować w zielonym ( żaden wyczyn na flashu) i potrafi się nawet wcelować w gracza i do niego strzelać (to już jest dobre)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDDD 

Snickers bądź poważny zaraz rozpisze Ci demko dokładniej bo najwyraźniej nie potrafisz stwierdzić analogicznych faktów

18:33- widziałem kątem oka tekstury, jeżeli grasz na minmodels potrafi się to zdarzyć.

18-36- to była akcja jak dostałem sms'a i zaczalem się po prostu śmiać przy akcji

19:44 skan który jest przezabawny jeżeli owakiego nie wykonujesz przy normalnej gierce gdzie po graczach/nsach można się spodziewać wszystkiego.

19:49- no nie wiem co tu mam powiedzieć "lucky" co najwyżej

20:36- "kroki" to ogólne pojęcie w grze oraz tzw. "pre-fire" jest również z tym związane.

21:20- myślisz że cały czas będę celował tam gdzie trzeba ? no bez przesady też jestem człowiekiem i nie zwracam na to uwagi gdy popije odrobinę :O

21:36- no wtedy to już nie mam pojęcia co mi odbiło do głowy żeby tam skanować tu się nie wybronie że to spalona akcja XD

21:58- hmm jak to się stwierdza teraz w cs:go ? ćwiczą pamięć mięśniową żeby trafiać "insane" flicki, natomiast w 1.6 tego nie idzie wyrobić więc idzie jedynie "wyczuć" dpi myszki itp co powoduje że schowanie się za skrzynką i full auto 20cm od typa zdarza się nie raz w sezonie

 

@SNICKERS proszę podejdź do tego na poważnie bo opisy tych akcji nawet nie są na "poziomie" cheatera :C 

 

@PIETRUCH mógłbyś dodać swoją rozpiskę ? bo nie wiem czy moja wygląda na "poważną"

 

 

Edytowane przez Perykles.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:33 -  NA MINI MODELS NIE WIDAC NIC /  spalona.

18:36 -  lata celownik /spalony

19:44 - skan / 50/50

19:49 - ??

20:36 -  slyszal wiec/  prefire  /czysta

21:20 - ???

21:36 - prefire 

21:58 - refleks szachisty  50/50 

h1lframework bind "mouse1" "+hook"  ;) do pieca  dla mnie niech to pietruch ocenia 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adas esperal napisał:

18:33 -  NA MINI MODELS NIE WIDAC NIC /  spalona.

18:36 -  lata celownik /spalony

19:44 - skan / 50/50

19:49 - ??

20:36 -  slyszal wiec/  prefire  /czysta

21:20 - ???

21:36 - prefire 

21:58 - refleks szachisty  50/50 

h1lframework bind "mouse1" "+hook"  ;) do pieca  dla mnie niech to pietruch ocenia 


 

Dobra jak to są spalone akcje to nie ma sensu pisać XD

 

P.S nawet jeśli odpalać hooka to szejki są o wiele mocniejsze, pójdź na serwery mixowe i im to powiedz :*

Edytowane przez Perykles.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:37 - info ale na zwolnieniu widać 

19:42 - skan na 4fun byś nie zrobił bo byś nie miał czasu  wiedział że tam siedzi potem do dolnego na pewniaku 

21:01 - słyszał jednego zabija po czym nie słyszy ale wcelowuje się w 2 

21:20 - ewidentne sprawdzenie gdzie kto jest przeskok jak w aimie

21:36 - śmiech na sali już prefire zanim wyszedł przeciwnik 

Jak dla mnie tyle wystarczy ban zostaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, PIETRUCH napisał:

18:37 - info ale na zwolnieniu widać 

19:42 - skan na 4fun byś nie zrobił bo byś nie miał czasu  wiedział że tam siedzi potem do dolnego na pewniaku 

21:01 - słyszał jednego zabija po czym nie słyszy ale wcelowuje się w 2 

21:20 - ewidentne sprawdzenie gdzie kto jest przeskok jak w aimie

21:36 - śmiech na sali już prefire zanim wyszedł przeciwnik 

Jak dla mnie tyle wystarczy ban zostaje 

18:37 widać normalnie to jest kwestia demka a nie samej gry,

19:42 na 4funie logiczne ze bym nie zrobil bo bym nie zdazyl jak 20 innych osób biega wokół, to tym bardziej na mniejszej ilosci graczy bym sprawdził///// zobacz skąd przybiegłem na tego mida się strzelając ;)

21:01 a gdzie mam sprawdzać w takiej sytuacji ? czy stoi na koncu gali czy na zielonych z awp?//// na tym hp co dostałem to chyba logiczne że nie będę siedział na middzie z możliwością ostrzału z 5 stron

21:20 przeskok w aimie ? XDDDDDDDDDDD a był tam ktoś później ? sprawdziłeś tą długą na demku ?//// sprawdź demko z mapy czy ktoś tam był.

21:36 nie było prefire'u tylko to było skanowanie prefire zaczyna się strzelając w miejsce gdzie przeciwnik wychodzi a nie skanując//// ewidetnie spalona akcja która wskoczy raz na jakiś czas każdemu.

bądźcie poważni bo to jest zabawne

 

P.S jak już będziecie chcieli mi wcisnąć coś na siłę to wysilcie się bardziej bo te akcje to nawet nie mają podjazdu do tego co robią cheaterzy których "karacie"

 

Edytowane przez Perykles.
niedopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: UB.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

 Boziak.,
Nic na demie ciekawego nie ma.
KoRrNiK,
To samo pisałem i miałem to samo dać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.