Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]taki problemik dziwny


miszczunio``

Rekomendowane odpowiedzi

dobra problem mam taki ze mam dwa csy steam i nonsteam i ogolnie gralem se ns bo stim mi nie dzialal bo trzeba bylo usunac rejestry etc etc i usunalem zeby grac na stimie i problem ma taki ze moja myszka to jakby miala niedojebanie mozgowe dziala z opoznieniem dziwnym i sie grac nie da xDD no i ogolnie jak to jest ze sens na stimie 1.5 dziala jak na nsie mam 3 XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyłącz akcelerację myszki. W googlach znajdziesz jak to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bUg RZygUF napisał:

Po pierwsze wyłącz akcelerację myszki. W googlach znajdziesz jak to zrobić :)

to juz zrobilem i nadal jakby slowmotion moja myszka miala, zaznaczam ze to tylko na steamie, na nsie dzialalo normalnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bUg RZygUF napisał:

w ustawieniach cs w myszy zaznacz tylko 2 i 3 pozycję 

tez nie pomaga nic :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę Ci jedynie powiedzieć, że też mam podobny problem, od 2 tyg ( aktualizacja zje*anego steam) też popsuła u mnie "sens". Tylko u mnie działa to w ten sposób jeżeli ktoś ze znajomych do mnie napiszę z automatu zmienia mi się sens w grze ¬¬ Pomaga jedynie odczytanie wiadomość + 2 razy odświeżyć zakładkę społeczności będąc w grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, s a x i u napisał:

Od siebie mogę Ci jedynie powiedzieć, że też mam podobny problem, od 2 tyg ( aktualizacja zje*anego steam) też popsuła u mnie "sens". Tylko u mnie działa to w ten sposób jeżeli ktoś ze znajomych do mnie napiszę z automatu zmienia mi się sens w grze ¬¬ Pomaga jedynie odczytanie wiadomość + 2 razy odświeżyć zakładkę społeczności będąc w grze. 

a to mi po prostu slowmotion robi nie wiem czemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.