Skocz do zawartości

Fast UB Fu$ioN


Fu$ioN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż po prawie tygodniowej przerwie od gry wracam, tyle że zapomniałem w sobotę wrzucic screeny (są już na dole) i grałem dzisiaj na serwerze dostałem bana za wh+aimbot (ale haxów nie używam, co może potwierdzic kilku adminów). Tak więc proszę o UB:
Nick podczas gry: ENVYUS Fu$ioN
Admin, który dał ci bana: CeTe, a teraz jakiś laluś czy coś takiego :P
Powód Bana: Screeny a teraz "Aimbot i Wh" xD
Dowód w postaci dema/screena: [url=http://www49.zippyshare.com/v/AQF2LVBE/file.html]SCREENY[/url] | A za 2 dostałem bez ss'ów
Data, Godzina otrzymania bana: O kurcze nie pamiętam, ale w bansie znajdziecie po nicku.
Twoje IP/SteamID: W bansie jest :P
Komentarz: Admin lolasek ma okres próbny więc powinien dawac screeny a nie bany z dupy -_-. Tylko taka mała uwaga. I oczywiście proszę o ub bo gram czysto tylko zapomnialem te ssy wrzucic :)
Wydruk z konsoli: Starego nie mam, ale ten z dzisiaj:
[Arena] Gracz ENVYUS Fu$ioN otrzymuje losowa skrzynke za Serie Zabojstw
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Lolasek
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Reason: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:1001824044'
[AMXBans] Your IP: '37.8.231.22'
[AMXBans] ======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dostałeś bana z powodem "Wallhack + Aimbot" to musimy poczekać na demko admina banującego. Nie ma czegoś takiego jak "ban z dupy" i nie ma tutaj nic do rzeczy, że jest na okresie próbnym :D

P.S. za te ss już nie dostaniesz bana, bo na odwołanie się masz aż 48 godzin :) Czyli dzisiaj równie dobrze, mogłeś dostać bana za Aktywnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snickers, to że byłem chory i nie wstawiłem ssów to moja wina?Z łóżka wstac nie mogłem bo tak mnie wszystko nakurwiało. Dzisiaj czuje się lepiej i chciałem pograc na serwie a ten ban przypomniał mi o ssach więc odrazu je wstawiłem... Chyba powinno to się liczyc jako jakieś usprawiedliwienie czy coś w tym stylu -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi graczu, masz 48h na odwołanie się od bana, zgłaszasz się po tygodniu. Wszedłeś na aktywnym i taki powinien być powód bana, jednakże jest on inny powinniśmy czekać na demo rozpisane przez admina, który dał Ci bana. Jako że admin jest nowym adminem i nie ma zapewne jeszcze wglądu do AMXBANS-A nie miał pojęcia o tym, że miałeś wcześniej bana. Wniosek jest jeden. Nie wrzuciłeś poprzednich ss`ow (z niewiadomych przyczyn) i historia powtarza się poniewaz kolejny admin podejrzewa, ze mozesz nie grac fair. Decyzje pozostawiam czerwonym.

Odbiegajac od tematu, Twoja kultura powinna mieć wyższy poziom w momencie kiedy skladasz podanie o UB. Dobra rada, nie wypowiadaj sie pod swoim podaniem, dopoki nie zapadnie ostateczna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro byłeś chory i mogłeś grać to co za problem w 5 min spakować SSy i wstawić, brak UB a temat zamykam - dalsze prośby o UB osobiście ode mnie będą karane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.