Skocz do zawartości

[♻] [BAN ✘] ban za nic kiri !


OleczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: Oleczeq

MAPA: Q3cap_c  FLAGI !

DATA: 18:37 02-10-2019

POWÓD: Oszustwo w handlu

KOMENTARZ: jest to nie prawda ban został nadany bez powodu

LINK DO BANA:  https://cs-luzownia.pl/bbbans/?page=main#

WYCINEK Z KONSOLI: .
====================ZBANOWANY==================== 
Zostales zbanowany! 
Mapa: Q3cap_c 
Powod: Oszustwo w handlu 
Nick: Oleczeq [ STEAM_0:0:502983510 ][ 178.43.** ] 
Admin: KiriKiri [ STEAM_0:1:4484688 ] 
Ban otrzymany: 02.10.2019 18:37:19 
Czas bana: 7 Dni  
==================CS-LUZOWNIA.PL================= 
Kicked by Console: "Zbanowany! Informacje w konsoli"
Kicked :"Zbanowany! Informacje w konsoli"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban za nic??

Oleczeq:Kto zabije KiriKiri dostanie 36 odłamków (chyba tyle było)

Co zrobiłeś gdy .?? mnie zabił? uciekłeś z serwera, dostałeś bana na tydzień komenda, więc nie było tego w bansie

wszedłeś na aktywnym banie więc powinien być perm a dostałeś tylko na tydzień wiec powinieneś się cieszyć

Aktualnie szukam demka, no było to kilka dni wstecz i teraz problem bo nie zapisałem.

Osoby które mogą to potwierdzić Ja, .?? i Wirtiz na aktualna chwile nie przypominam sobie nikogo kto grał z nami. Postaram się poszukać demka,

ale zejdzie mi z tym dłuższa chwila

Gram sporo, i dobrze wiem jakie osoby bardzo dobrze znają regulamin i wciąż go łamią w ten sam sposób

Link Do Demka:do 22 powinien być jeśli znajdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KiriKiri napisał:

Ban za nic??

Oleczeq:Kto zabije KiriKiri dostanie 36 odłamków (chyba tyle było)

Co zrobiłeś gdy .?? mnie zabił? uciekłeś z serwera, dostałeś bana na tydzień komenda, więc nie było tego w bansie

wszedłeś na aktywnym banie więc powinien być perm a dostałeś tylko na tydzień wiec powinieneś się cieszyć

Aktualnie szukam demka, no było to kilka dni wstecz i teraz problem bo nie zapisałem.

Osoby które mogą to potwierdzić Ja, .?? i Wirtiz na aktualna chwile nie przypominam sobie nikogo kto grał z nami. Postaram się poszukać demka,

ale zejdzie mi z tym dłuższa chwila

Gram sporo, i dobrze wiem jakie osoby bardzo dobrze znają regulamin i wciąż go łamią w ten sam sposób

Link Do Demka:do 22 powinien być jeśli znajdę

mam prawo takie placici osoba za zabicie ciebie   pisales na chat ze! mam aktywnego nie chciało mi się z toba klucic wiec wyszedłem z kad miałem mieć pojecie ze cie zabil napisałem obraziłem cie słowem lamus bo zabijasz  a jak ktoś cie zabije to godujesz zdenerwowałem się i cie wyzwalem i wyszedłem nie miałem aktywnego bana! jak nie miałem serwera w tabeli serwerow a jak wbijałem pisalo ze mam bana nie widomo od kogo i do kiedy mam na to zdjęcia wiec nie wyprzekaj się!

 Ligaliero,
Mozesz edytować post i napisac to jeszcze raz ale po polsku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, OleczeQ napisał:

mam prawo takie placici osoba za zabicie ciebie   pisales na chat ze! mam aktywnego nie chciało mi się z toba klucic wiec wyszedłem z kad miałem mieć pojecie ze cie zabil napisałem obraziłem cie słowem lamus bo zabijasz  a jak ktoś cie zabije to godujesz zdenerwowałem się i cie wyzwalem i wyszedłem nie miałem aktywnego bana! jak nie miałem serwera w tabeli serwerow a jak wbijałem pisalo ze mam bana nie widomo od kogo i do kiedy mam na to zdjęcia wiec nie wyprzekaj się!

nie mogę w cytacie?

ligaliero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za proszenie o UNBANA bez przerwy na PW ban zostaje. Ban Ci zejdzie za 4dni.

 

Dziękuję za uwagę.

 

 

 CZOKOMOKO,
Ale on nie dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.