Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY][BAN ✘] [BAN ✘] DEMECZKO ^^


Jisah

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne demeczko, 1 Sytuacja nie widać kompletnie nic bo padam, 2 sytuacja. Strzały oddane, 0 przeskoków celownika <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myli Ci sie WH z AIMem, ale już Ci wyjaśniam.

Druga akcja z demka, mijasz drabinke i jestes odrazu wcelowany w typa na galerii, ubijasz go po czym celownik przechodzi na gracza który nawet na galerie nie wszedł, a wręcz jest jeszcze za ścianą. 

 

Ode mnie tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, G!MEL napisał:

Myli Ci sie WH z AIMem, ale już Ci wyjaśniam.

Druga akcja z demka, mijasz drabinke i jestes odrazu wcelowany w typa na galerii, ubijasz go po czym celownik przechodzi na gracza który nawet na galerie nie wszedł, a wręcz jest jeszcze za ścianą. 

 

Ode mnie tyle. 

Polecam sprawdzić ss'y które wstawiałem, nie są w żaden sposób modyfikowane. Myślę że gram w tą grę 2x dłużej niż ty kolego i jestem wstanie spodziewać się gdzie będzie przeciwnik, tyle ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poprawienie mi humoru. Nie ma sensu prowadzenia z Tobą dyskusji i niepotrzebnego spamu. 

SSy to jedno i obaj dobrze wiemy że istnieją programy antySS. 

Czekaj na werdykt.

 PIETRUCH,
juz zerkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości obejrzałem demko... WH jak nic , mierzysz przez ściany w modele graczy , ostatni trup z dema wychodził zza rogu a ty mierzyłeś w niego zanim wyszedł i prowadziłeś celownik za gościem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wczoraj widziałem, że jesteś odpalony dlatego zrobiłem ssy. Niestety antyss Cię uratował.  Jak wróciłeś to zacząłem Cię nagrywać ale szybko uciekłeś. Teraz kolega Gimel dokończył dzieła, które wczoraj widział cały serwer. Demko widziałem ale Ty nawet się do niego nie odniosłeś tylko napisałeś sprawdźcie ssy;) to się nazywa linia obrony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jegomościa jeszcze po innych serwerach. W tym miesiącu na innej sieci wyłapał bana - WH i demko.

Jeżeli  moje demko to za mało to mogę rozpisać demko z HLTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
14 minut temu, G!MEL napisał:

Sprawdziłem jegomościa jeszcze po innych serwerach. W tym miesiącu na innej sieci wyłapał bana - WH i demko.

Jeżeli  moje demko to za mało to mogę rozpisać demko z HLTV.

 

Nie wiem czy mogę się tutaj wypowiadać ale wg mnie HLTV nie będzie potrzebne : P wszystko co potrzeba jest na demku ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwali się wielcy admini xD, a tak po za tym. Fajnie że widzicie co jest i kiedy wychodzi gościu. PS. Na mapie są kratki na górnej części gdzie strzelałem, doskonale widać model gracza. Ślepi? Kupcie sobie okularki ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już blokuje temat bo widzę że sam oskarżony jest znawcą i wgl. @PIETRUCH temat blokuje a Ty wydajesz decyzje albo Ty @SNICKERS aby było sprawiedliwie :) 

 PIETRUCH,
Ok ogarne rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie ale treściwe wystarczy złapał cię i nic już nie zrobisz  na razie kolo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Jisah odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.