Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] Re:Prototyp


Tarzan Boy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry:  "  TwUJ Stary Deaglem " oraz  "kaszanka"

Godzina, data zdarzenia: 17;00 -  01.11.2019r.

Mapa: cs_office

Server: [CS 1.6] [4FUN]

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Admin: Kryształowyy

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: STEAM_0:1:43432770

 

 

 

Ja mam świadomość tego, że moja skarga została odrzucona bo się kolegujecie i dla tego, że ręka rękę myje, ale zamykać post bez możliwości odpisania to jest poniżej pasa, odpiszę ci zatem tutaj.

 

- za taki nick od razu kikujemy z adnotacja " zmień nick" aby gracz miał czas aby go zmienić.  (jestem w stanie zrozumieć)

- sam nick wiele mówi o graczu a obraza rodziny jest szczególnie piętnowana. (pokaż mi w, którym miejscu obraziłem czyjąkolwiek rodzinę)

-zmiana na nick "kaszanką"prawdopodobnie nie była przypadkowa i nawiązywała do całej sytuacji. (jak już pisałem zmieniłem na byle jaki, akurat byłem głodny i miałem zamiar zjeść takową, tak szczerze mógłbyś mi odpisać co miałeś na myśli bo nie mam nawet pomysłu z czym to próbujesz powiązać, z jakimiś religiami???? jehowy? że kaszanki nie mogą jeść ???? nie rozumiem na prawdę, ,może za stary jestem)

- po wejściu obraza admina i jego rodziny jest nagradzana banem - nie tolerujemy tego  (nadal nie doszukałem się obrazy rodziny, nazwałem go jedynie bałwanem, natomiast nie jest to przekleństwo w przeciwieństwie do słowa kurwa, ja tak samo czuje się obrażony tym, że ktoś stosuje jako pierwszy do mnie wulgaryzmy, mógł rozmowę prowadzić na poziomie na jakim ja, jednak prowokował swoim zachowaniem, oraz obraziły mnie słowa których użył, ponadto sam podniesiony ton w stosunku do gracza jest negatywny, to jest administracja on powinien dawać mi wzór oraz nie dawać się prowokować, sam złamał więcej zasad niż ja, dla czego ja mam być karany a on tylko upominany? bo jest twoim kolegą to już go nie obowiązuje regulamin ?

 

jeśli sytuacja zaistniała? (macie hltv) mam świadków, graczy którzy byli wtedy na serwerze. Co nawet tego nie sprawdziliście tylko od razu odrzucone nie?

 

Ja jedynie po jego prowokacji, i rzucaniu przekleństwami + podniesionym tonie w moją stronę stwierdziłem fakt "jeszcze administracja kurwami rzuca" stwierdziłem fakt że kulturę się z domu wynosi na jego zaczepki, i zapytałem czy się tak w domu odnosi do matki, to dla mnie zwrócenie uwagi. Na jakiej podstawie twierdzisz, że obraziłem jakąkolwiek rodzinę, takim zachowaniem on sam ją obraża ale o powstrzymałem się od takich komentarzy. Natomiast powołuję się na literaturę i moim argumentem na potwierdzenie tezy iż " kulturę się wynosi z domu" są książki oraz podręczniki o tej tematyce. Ja jedynie powtórzyłem coś czego uczą nawet w szkołach. Od kiedy pytanie, czy ktoś się tak w domu zachowuje jest obrazą, dla mnie to kompromitacja, chcesz mnie zbanować bo mnie nie lubisz to to napisz wprost, ja to przyjmę na klatę ale nie pisz takich bzdur.

 

cytuję :

" W głównej mierze jednak rodzina odgrywa dominującą rolę, ponieważ to ona przekazuje pewne wiadomości, nawyki, przyzwyczajenia, które dziecko sobie przyswaja. Każdy rodzic powinien zdawać sobie sprawę z tego, że to właśnie od niego zależy kształtowanie postawy kulturalnej, które później prezentowane jest przez dziecko, a które jest wynikiem długotrwałej pracy wychowawczej. Nie zawsze i nie wszyscy rodzice wiedzą w jaki sposób pokierować swoją pracę wychowawczą. Szukają wówczas pomocy w gazetach, poradnikach, broszurach lub książkach, które naprowadziłyby ich na właściwą drogę, w jaki sposób kształtować kulturę życia codziennego. "     Literatura : Skiner Ch.E. (red.), Psychologia wychowawcza, Warszawa 1971, PWN.

 

"Pierwszym środowiskiem, w którym dziecko przebywa niemal wyłącznie (oprócz przedszkola) aż do rozpoczęcia nauki jest dom rodzinny, który ma największy wpływ na kształtowanie się dziecka."

Literatura : Smarzyński H., Wychowanie w rodzinie, Wrocław 1978, Ossolineum.

 

 

Proszę o jasne i treściwe argumenty, w którym miejscu, czym i w jaki sposób obraziłem czyjąkolwiek rodzinę, konkretnie jakie słowo, data godzina miejsce.

A jeśli mnie nie lubisz jeden z drugim to mi to powiedz, nie chcecie żebym tu grał i tyle, a nie argumenty że nickiem kaszanka próbuję obrażać innych. To chore...

 

 

 

 

Edytowane przez Tarzan Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAwet mi sie nie chciało tego czytac  napisalem ci zmień nick  nie zmieniłes   kiknelem  to wrociles z pretensjami i sraczkaami  to jak cie miaem potraktować  powinienes dostac  bana za sam nick bo mnie np uraził  bo co cie obchodzi cytuje "Moj stary" coo  ?  :)   wiec koniec tematuu widzimy sie w niedziele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Własnie przeczytalem nie miales nicku kaszanka tylko  Twoj stary biega z czyms taam  i cie kiknelem za nick i wrociles z innym nickiem i sraczkii i mi pocisneles @-pNr  .  Gdzie obraziłes ? Twoj stary   wystarczy tak to mozesz mowic o swoim nie  o moim  .  pisze 4Fun +18 nikomu nie ublizylem   a 18 lat mam to  przeklinac moge . I ja ci obrażam rodzineee ?? :D nie jestem taki bezczelny zeby komus rodzine obrażac  wychowanie wynosi sie z domuu i je wyniosłem i jak bys nie zauwazyl nie ublizylem  tylko  klnelem  wiec nie wypisuj takich smieciuchow dyplomatycznych  bo sam sobie przeczysz  a czy do matki sie tak odzywam ta sama sytuacja co cie to obchodzi moze jej nie mam moze mam coo ?  ja ci   przez klawiature do domu zagladam niee :) Najchetniej to bym ci wrzucił pocisk   bo probojesz sie wybronic   jakoimis smieciami piszesz  jedno a zaraz przeczysz  sam sobiee  robisz tak zwana dupke z mordyy . Piszesz jedno a robisz drugie nie obraziles nikogo z rodzin 'Twoj stary" twoj nick   i twoje słowa teraz do tatusia w domu tez tak sie odzywasz ? :D pewnie nie bo by ci złamal  nosa   . To  do kogos mowisz twoj stary ? To jaka ty Kurwa bałwanie wyniosłes kulture z domuu coo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę merytoryczne i rzeczowe wypowiedzi.

 

@krysztalowyyproszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Reprezentujesz nie tylko siebie ale z tą ranga także sieć która jest czyjąś własnością. 

 

 

 

@SNICKERS @KoRrNiK

 

Ponieważ gracz nie zgadza się z poprzednią decyzja i złożył od niej ponowne odwołanie proszę żeby ostateczną decyzję podjął ktoś z poziomu czerwonego. 

 

@Tarzan Boy infoemuje Cię że od decyzji "czerwonych" nie ma już odwołania i każda kolejna próba pisania o tym zdarzeniu będzie traktowana jako spam a Ty będziesz odpowiednio nagradzany warnami.

 

Pozdrawiam i miłego dnia życzę. 

 

Czytała Krystyna Czubówna. 

Edytowane przez Klaun Szyderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pierwszy dowód  "Nie chciało mi się czytać" tak tu działa administracja. Nie nie miałem nicku "twoj stary biega z czymśtam" , a może wcale tego nie czytałeś jak przyznałeś się w pierwszym poście? Ja cie obraziłem nickiem "twoj stary " ale ty mnie rzucając kurwami nie ??????   , "klnełem" czy kląłem pan się kompromituje z każdym słowem.  admin piszę na forum " Najchetniej to bym ci wrzucił pocisk" rzeczywiście postawa administracyjna.  Obraziłeś mnie ponownie mówiąc, że " robię dupę z mordyy "  i to ewidentnie mnie obraża jako człowiek mam twarz. Mimo ostrzeżenia dalej przeklinasz, oraz sugerujesz, że mnie biją w domu aby mnie ośmieszyć " do tatusia w domu tez tak sie odzywasz ? :D pewnie nie bo by ci złamal  nosa  " podsumowująć prowokujesz mnie dalej, dalej jesteś wulgarny mimo ostrzeżeń oraz zacząłeś mnie obrażać. Co tylko potwierdza moją skargę i jest to nie pierwsza skarga na tego administradora.

Wnoszę o bana lub chociaż zdjęcie admina bo jest to już kolejny raz, a dowodem jest forum.

 

 

Rozumiem, że w waszej opinii ja nie mogę zapytać kogoś czy tak się odzywa do matki, ale on może rzucać kurwami i sugerować, że w domu mnie biją ( w moich oczach i nie tylko moich przemoc w rodzinie jest uznawana za gorszą niż przeklinanie) oraz mi ubliżać i to na forum , gdzie każdy to widzi i każdy kto wejdzie, będzie to oglądał przez następne lata??To podchodzi pod publiczne zniesławienie,  ponieważ strona jak mniemam ma setki, tysiące wyświetleń dziennie.

 

Temat dotyczący sytuacji na serverze jak najbardziej uważam, za zamknięty temat można zamknąć. Natomiast sytuacja obrażania tutaj na forum jak dla mnie nadal jest otwarta, gdyż jest to już kolejny wybryk tego człowieka.

Edytowane przez Tarzan Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wolą autora wątek zamykam. Wiążąca pozostaje decyzja z poprzedniego odwołania. 

 

Zamek, a za tydzień archiwum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga: ODRZUCONA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.