Skocz do zawartości

Pare propozycji


Dejv.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, oto propozycje, ktore chce Wam przedstawic:

1.JACKPOT- chcialbym aby jackpot wygladal inaczej, mianowicie: kazdy kto chce wygrac jackpota musi wrzucic 2 klucze, wtedy bedzie brac udzial w losowaniu, ktore odbedzie sie na KONIEC MAPY. Na początku mapy w puli powinno byc 0 kluczy, a na koniec mapy maksymalnie np.20, aby na serwerze nie bylo samych bogaczy po wprowadzeniu tego jackpota. [Prosze zmiencie to xD dzis byla sytuacja gdzie w jackpocie bylo ponad 100 kluczy i nikt nie wygral. Malo brakowalo, prawie skoczylem przez okno z tego powodu xD ].

2.SKINY- tutaj nie trzeba duzo pisac: widok skinow z 3 osoby :D (np. stoje obok kolegi i widze jaki skin trzyma w rece). Tak samo z rekawiczkami wtedy kiedy juz beda na serwie :D

3.ROZGRZEWKA- aktualna rozgrzewka wyglada tak, ze przez minute mozemy narobic sobie pare fragow z nozy. Chcialbym, aby rozgrzewka wygladała podobnie do DM, mianowicie: kazdy ma full kasy, kupuje sb bronie jakie chce i idzie sie napierdzielac przez minute z przeciwnikami, oczywiscie kiedy zginie odrazu sie odradza.

To wszystko z mojej strony. Chiałbym, aby kazdy kto to przeczyta wypowiedzial sie na ten temat :D
ELO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nawet fajny pomysł, ale pula ma zachęcić do tego by coś tam wkładać - takie pół na pół z tą propozycją.
2. Za duże obciążenia dla serwera by każdemu to wyświetlać.
3. Ja osobiście zrobiłbym ją tak, że dać każdemu po 35HP by na 1hit był z kosy, a nie trafi Cię ktoś i zginiesz od następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

1. Propozycja super tylko czy możliwy do zrealizowania :) ? .
2. Pomysł jest , ale myślę że może to spowodować spadki FPS u wielu graczy , ale zawsze można spróbować :) .
3. Pomysł rozgrzewki jak w cs go ? Przecież to GO MOD jak najbardziej na tak :)

Edytowane przez BuźkaMaleńka`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Że powiem tak otóż co do 2-ch kluczy to trochę za dużo,bo te klucze ciężko sie dropi a ja myślę że jak by było za 1 kl te losowanie to można by było tak zrobić całkiem dobry pomysł.
2.Akurat sie zgodzę z tym że za duże obciążenie, bo jak sam wiem po sobie gram na innych serwerach od czasu do czasu i są potężne lagi to zły pomysł.
3.Rozgrzewka jak rozgrzewka powiem że kolega ma dosyć pomysł ale ta rozgrzewka jak by trwała 2 minuty z tym co kolega napisał bo jest trochę za krótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak dla mnie spoko ale powinien być jeden kluczyk i np: max 40 kluczyków.
2.Widziałem na kilku innych serwerach csgomod gracze ze słabszym sprzętem będą mieć przekichane.
3.Spoko pomysł i gdyby dać rozgrzewkę na minute albo półtorej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.