Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Bezpodstawna zmiana mapy


AniaEuDeZet

Rekomendowane odpowiedzi

Hey. Nie jest to może typowa skarga, którą chciałabym wnieść, a jedynie zapytanie i prośba o odpowiedź, a mianowicie:  jakie zasady panują wśród administracji?

Czy mogą sobie zmienić bezpodstawnie mapę która im po prostu nie leży? Pisząc bezpodstawnie mam tutaj na myśli: bez żadnego vote, żadnej wcześniejszej informacji, rtv... nic.

Taka sytuacja miała miejsce dziś około godziny 10:43, zmiana mapy z awp_india na de_nuke.

Administratorzy którzy przebywali w tym czasie na serwerze twierdzą, że było to spowodowane z przyczyn im nieznanych.

Co się w tym czasie wydarzyło, że taka zmiana samoistnie nastąpiła?

Pozdrawiam

AniaEuDeZet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko, z adminów byłam tylko ja i kręglas. Nie mamy dostępu do zmiany mapy ani vote, o czym Wam pisaliśmy. Więc jakim cudem mieliśmy sami zmienić? Pisałam na serwerze, że musiał wkrasc sie jakiś błąd, ze nastąpiła zmiana mapy. Dziękuję, dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Zasady jakie panują wśród adminów są zapisane na forum w dziale Regulaminy > Regulamin Servera [4FUN]

Ani ja ani drugi obecny w tym czasie na serverze admin nie mamy dostępu do opcji wymuszenia zmiany mapy.

Sprawę zgłosiłem wyżej w celu wyjaśnienia przyczyny owego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę do domu to sprawdzę czemu była zmiana. 

 

Chyba do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.