Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Zmiana?


Agressive1945

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wiec jak widac mam propozycję co do serwera dd2;) trzeba przyznać ze nie gra na nim zbyt duzo osob... (niestety) w sam serwer dd2 trzeba wsadzić duzo $ na reklame jak pewnie kazdy wie a na bank administracja jak i opiekunowie, bez dobrej reklamy będzie to wyglądało jak wyglada do tej pory czyli nie za ciekawie... Dlatego proponuję zmienić dd2 na 3 maps? I nie mówię o 3 roznych dd2 tylko o np mirage inferno dd2? Propozycji co do map jest sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogłoby się udać. Jak komuś nie podejdzie mapa na 4funie to pojdzie na ten serwer ( zakładając, że mapy będą lubiane i popularne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ciągle granie dd2 non stop nudzi można zrobić jakieś podstawowe mapki bez vote żeby w pętli leciały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche już gram na tym serwerku i przyznam, że troche ten dd2 mi się przejadł (jak i pewnie też innym graczom) i możliwe (choć mogę się mylić), że przez to także gra mało osób :/ 

Pomysł jest dobry, jestem na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Cre[A]tOr napisał:

Były na początku 4fun#1 i 4fun#2. Mimo tego, że serwer #1 był stale pełen to na 2 zbyt dużo osób nie grało, każdy wolał czekać na to, żeby się dostać na 1.

Ten serwer by istniał tylko wciąż jest zbyt mało administracji, a jeśli się ona pojawi to jest zbyt ostra w swoich uprawnieniach.

Musiałoby kilka osób sie zgrać codziennie wieczorem na serwer(Minimum 10), żeby tam wchodzić, walnąc reklamę i w przeciągu miesiąca znalezli by się chetni zarówno do grania jak i do administracji.

 

Zgadzam się z Tobą w 99%. Tylko jeśli byłyby 3 czy tam 5 najbardziej lubianych map byłoby jeszcze większe prawdopodobieństwo na powodzenie niż zwykły 4fun. Ludzie w większości raczej nie przepadają za nowymi mapami i nie chcą ich grać co widać po 4funie jak prawie w kółko lecą nuke, west, inferno itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Meffjuu napisał:

ciągle granie dd2 non stop

Co ty nie powiesz sherlocku?? Może to jest serwer onlyDD2.

 

32 minuty temu, Klaudiix napisał:

troche ten dd2 mi się przejadł

Masz jeszcze 4funa. 

 

 

Nie ma co zmieniać na innego moda z DD2 bo jakby się zmieniło na coś innego to znów gracze będą jęczeć. No znowu zmiana było dobrze dali teraz jakiegoś innego moda. Sam się przekonałem przy serwerze Basebuilder z Zuzzą. Jak coś się zmieni bardziej to już gracze nie chcą grac. Teraz tak od siebie dodam ( od jakiegoś czasu pisze wam całego dd2 od zera lecz aktualnie mam mało czasu i jeszcze go nie zrobiłem, teraz będą święta i trochę wolnego więc powinienem się wyrobić i będziecie mieć nowego dd2. ) Jak macie jakieś propozycje to możecie tutaj pisać. 

 Megi,
<3
 Cre[A]tOr,
człowiek młody- chaotyczny, chętny do zmian, nowoczesny, otwarty na nowe rozwiązania, intelektualista, pracowity, nieroztropny
KoRrNiK,
XD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Sponsor

Były zmiany i pupa  nie wylał  4 fun 2 był 4maps  i dalej to samo 

Kornik robi pluing nowy i myślę że będzie gitara  i myślę że można temat zamknąć 

Edytowane przez Shadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co żadnych zmian nie będzie, czekamy na plugin od kornika w którym będzie trochę zmian, wiec myśle ze wszyscy będą zadowoleni, najwyżej wtedy będziemy wprowadzać drobne zmiany i poprawki. Skoro żadnych propozycji nie macie to zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.