Skocz do zawartości

Skarga


M1ENTUS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Mietowa
Godzina, data zdarzenia: Przed chwilą
Mapa: Css_Cache_go
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę:GRACZ devroleq
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: STEAM_0:1:181114063
Opis sytuacji: Gram sobie na mapie cache i gracz devroleq zaczął mnie wyzywać od głupich szmat i wogóle gdyż twierdzi że go specjalnie blokowałam wentach i przez co zginął jednak. Pózniej zaczął mnie wyzywać z swoimi kolegami :x
Dowody, świadkowie zdarzenia: Głównie wyzywał mnie przez mikrofon więc tego nie mam ale kilka zdan napisał też na czacie wraz z kolegami : ) :) [url]http://www44.zippyshare.com/v/Su5lTaLe/file.html[/url] [url]http://www44.zippyshare.com/v/zk1Jlxtg/file.html[/url]
Prosze o ukaranie tego gracza banem :)

Edytowane przez M1ENTUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

No , cóż na ssach obraza niby nie wielka , lecz jest.
Gracza z mikrofonem kojarzę i jestem wstanie uwierzyć , że używał ostrzejszych słów na voice chacie.
Skarga niby błaha , ale według mnie słuszna , ponieważ tu obecna Mietowa. mogła poczuć się urażona :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie raz widziałem jego zachowanie. Najpierw pcha się z famasem żeby snajpić, kiedy ja mam AWP. Potem zaczą mnie wyzywać, że blokuje itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie cwaniactwo daję osobie z dostępem do bansa (lub na serwerze!) możliwość zbanowania (prosiłbym to zrobić za mnie, gdyż to już ostatni kb internetu jaki widzę w tym roku) tak na nowy rok dla nich ode mnie dorzucić z 3 dni na Jezusa po kacu na powrót do życia, chyba, że ktoś ma jeszcze większe obiekcje to nawet na 40 dniowy post możemy lecieć z nimi.

A Ciebie przepraszam, że nie było osoby na miejscu by to ogarnąć, szczęśliwego nowego roku i oby bez takich ameb umysłowych na serwerze, miłej gry życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie.

Ten człowiek zostaje zbanowany permanentnie, bez możliwości odwołania od bana.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.