Skocz do zawartości

Cl flush entiti packet


DomiKserQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może jak naprawić ten problem komendy nie działają próbowałem z poradników na YT też nic 

Edytowane przez DomiKserQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy grasz przez wifi ? jeśli tak w jakiej odległości ruter bo to błąd związany z gubieniem pakietów internetowych (sprawdź połączenie przez kabel)

można tez sprawdzić

rate 7500 cl_updaterate 20 cl_cmdrate 30

ale czy coś to pomoże niemam pojęcia

 

Edytowane przez -pNr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram przez wifi router jest w odległości 2 kroków a przez kabel nie spróbuje bo mój brat korzysta przez kabel a komendy zobaczę jak wrócę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co to za blad ale mój kolega mi mówił że  też nie wie. Ogólnie reinstal kompa pomoże podobno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może korzystasz z internetu mobilnego? Ja miałam taki problem z Playem kilkanaście lat temu. 

EDIT: Hue, hue. :>

 SNICKERS,
Właśnie, kilkanaście lat temu 🤔😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gubisz pakiety, granie po wifi to słaby pomysł szczególnie gdy wokół jest dużo innych sieci bezprzewodowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostepniam internet z telefonu Play i wokół mnie nie jest dużo sieci wręcz wcale a z routery nie korzystam bo mam ping jak brat też używa więc no niewiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedź :D Udostępniasz internet z telefonu, internet jest słabej jakości i stąd błąd :D Zmień internet i sprawdź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra sprawdzę dziś ale jak wezmę z routera myślę że to będzie to samo bo mój brat co chwilę coś pobiera ogląda YT i będę miał ping no ale nic tylko sprawdzić 

 

A i jeszcze pytanko jak to nie zadziała to jak kupię na steam to może to coś zmienić bo pytałem się na bb paru osób to pisali że mieli to samo kupili cs'a na steam i problem się rozwiązał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować, ja mam mniejszy ping na steam niż na non-steama, więc może coś i Ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dlatego że mam spowolniony internet wiecie oco mi chodzi bo mam 100gb szybkiego a jak zużyje jest wolny może to od tego?

 

Będę miał szybki internet 10 lutego więc zobaczę proszę nie zamykacie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że wifi i granie to nie jest żadna odpowiedź, sam często tak robiłem jak gdzieś byłem a chciało się pograć i to tylko zależy od zasięgu internetu, przy słabym zwiększa ping żaden błąd Ci nie wyskoczy.

To co Ci mówiłem cs na steam = brak problemów, w ogóle granie na tym cracku z cssetti w 2k20 jest trochę słabe :imm:

Oczywiście najlepiej kupić na promocji za te 3 zł, jak nie będziesz miał hajsu to odezwij się kiedyś

 

http://steamcommunity.com/id/najtowyy11/

 

Edytowane przez NajTowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.