Skocz do zawartości

[BAN ✘] Ban


vakban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Admin

aim bot + wh, nie odbanowywac. teraz mi sie nie chce wklejac demek : ) 48h czas start : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszny jesteś XD Powodzenia z takim podejściem do graczy dla całej serwerowni.

 Ligaliero,
Proszę zachować zbędne komentarze dla siebie i poczekaj na rozpiskę admin tez człowiek i nie jest dostępny 24h...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste podejście... "Teraz mi się nie chce wklejać demka" 

 

Dobra brak czasu lub coś w tym stylu to jeszcze zrozumiem.

Ale napisać, że mi się nie chce to troszkę słabo z twojej strony. 

 

I jak będziecie tak pisać to potem nie dziwcie się czemu graczy nie ma na serwerze. Bo już taki gracz woli zagrać gdzieś indziej a nie czekać 48h na odbanowanie... 

 

A potem się okazuje, że admin chciał tylko przytrzymać prośbę o ub aby gracze nie mógł pograć przez ten czas, bo sam nie posiada demka. 

 

Szkoda więcej słów na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

@KoRrNiK widziałeś, żebym dał komuś bana bez powodu? pierw go obserwowałem na fy_snow bo gracze się żalili i fakt wydawał się podejrzany ale na tak małej mapie w małej ilości graczy ciężko było coś wyłapać bo jak wchodze na specta to goście nagle "skilla" gubią. następnie nagrywanie na jednej mapie, potem na drugiej mapie mi zwiał i nagrywanie na trzeciej mapie.

 

https://www40.zippyshare.com/v/CD4WBOgi/file.html

 

chcesz demka na teraz to masz razem z rozpiską.

 

EDIT: https://www11.zippyshare.com/v/ATeHQAvc/file.html    <<< znalazłem jeszcze jedno.

KoRrNiK,
Mi chodziło o to, że napisałeś "teraz mi się nie chce" mogłeś napisać teraz nie mam czasu potem podeślę lub coś w tym stylu. Nie musisz się tłumaczyć ze wszystkiego. Ale już samo napisanie teraz mi się nie chce pokazało podejście admina do sytuacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest rozpiska dzis nie mam dostepu do kompa, ape jutro po pracy to zerkne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje UB a dowody będą sprawdzone i jeśli będzie trzeba BAN DODANY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zmienił(a) tytuł na [UB ✔] Ban

No i jest niespodzianka :D 

Troszkę szukania ale MAM xD 

@j0ker to Twoje pierwsze konto na tej sieci i AKTYWNY BAN http://bans.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=1799 plus temat 

 

Gra na AKTYWNYM BANIE i co najlepsze od tego samego ADMINA xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zmienił(a) tytuł na [BAN ✘] Ban
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.