Skocz do zawartości

Asysta


Matuzalem

Rekomendowane odpowiedzi

Czy asysta jest polityką firmy, czy może być zmieniona? bo asysta za 1 to tak nie fajnie. I czy można zmienić "nominations" na "noms" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I spoko ;) Jednak ten dział jest po to by proponować zmiany, a ja taką proponuję. Nie wynika ona z tego, że uważam asysty za złe. Ale z takimi parametrami rzadko kto wychodzi na minusie. To jeszcze nie ma znaczenia, bo większe ma to, że jest to po prostu nie sprawiedliwe. Załóżmy hipotetyczną sytuację, że jestem mistrzem Polski w strzelaniu z awp i od czasu do czasu lubię być połechtany pierwszym miejscem w swoim team'ie. Czy mam u was na to szansę? No raczej nie. Dlatego proponuję wprowadzenie asysty od 40 dmg. To mniej więcej tyle ile dwie pestki albo dobrze rzucony granat. Eliminuje to przynajmniej przypadkowość. Albo można zrobić inaczej jeśli chcecie zostawić taki system. Za zabicie liczcie 2 fragi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec końców najlepszy i tak jest zawsze w czołówce i liczy się ranking w którym asysty się nie liczą
pomyśl też o graczach słabszych, dla których asysta może być jak frag przez co słabsi mogą zostać na serwerze, a jak byś był mistrzem Polski z awp to byś nie potrzebował asyst żeby być pierwszym wiem, bo sam na dd2 grałem dużo z samej awp i byłem często top 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruktu, są 2 4 funny więc jeden można ustawić z myślą o słabszych a drugi z myślą o bardziej wymagających graczach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun jak sama nazwa wskazuje jest dla zabawy, więc jeżeli chcesz grać bez asyst idź grać na jakieś FFA, lub na TP.
na 4funie asysty są częścią rozgrywki nieodłączną szczególnie tutaj na sieci
ustawianie serwerów pod względem skilla jest niemożliwe, bo zawsze ktoś słabszy wejdzie na lepszy lub słabszy na lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś słabszy wejdzie na lepszy lub słabszy na lepszy :) Bez urazy, ale musiałem :) Co do reszty wypowiedzi to uważam, że trochę w niej brakuje konsekwencji, ale ponieważ nikt więcej nie ciągnie za bardzo tematu to odpuszczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam za dużo myśli na raz dlatego jest wszystko tak pogmatwane ale wszystko wiadomo o co chodzi,
na 4funie raczej nic z asystami nie zwojujesz więc odpuszczenie to dobry pomysł
zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.